Започаткування в Україні Першої Міжнародної Музичної Академії “СКМ” під патронатом всесвітньовідомого скрипаля, професора Олега Криси

SMK1.png

Мистецьке об’єднання “Світ класичної музики” (Львів, Україна) в рамках проекту підтримки молодих талантів України заснувало у 2013 році Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси (Конкурс проводиться 1 раз на три роки). Наступним етапом проекту являється започаткування в Україні Першої Міжнародної Музичної Академії “СКМ” під патронатом всесвітньовідомого скрипаля, професора Олега Криси.

http://olehkrysa-competition.com/academy/

Музична Академія розпочне свою роботу в період з 28 жовтня по 03 листопада 2014 року в приміщенні Громадської організації “Мистецьке об’єднання “Світ класичної музики” (ГО МО “СКМ”).

Урочисте відкриття Музичної Академії заплановано на 15.00 02 листопада в приміщенні Концертного залу ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії, де відбудеться концерт за участю маестро Олега Криси та учасників Академії – студентів, лауреатів міжнародних конкурсів.


Академія створена з метою:

  • популяризації класичної музики
  • передачі традицій різних скрипкових шкіл і великого досвіду видатних педагогів та виконавців українській молоді, що сприятиме підвищенню її професійного рівня та надасть можливість безпосереднього спілкування як з видатними музикантами, так і з однолітками з різних країн світу
  • удосконалення майстерності молодих педагогів музичних закладів України у процесі ознайомлення з методикою викладання та роботою над конкретними музичними творами видатних музикантів та педагогів.
  • налагодження та розвитку зв’язків між педагогами та скрипковими виконавцями світового рівня з одного боку та музичною молоддю України та інших країн світу з другого

Але найголовнішим фактором організації такого закладу в наш непростий час (час війни) являється те, що надається можливість нашій молоді навчатись у всесвітньовідомих педагогів та музикантів тут на Україні, а саме у Львові, не виїжджаючи за кордон. (Довідка: за кордоном такого роду майстеркласи у всесвітньовідомих професорів, скрипалів коштують від 500 – 1000 євро і більше за курс 10-14 днів!!!). Окрім того, багато студентів з східних регіонів України можуть отримати майстеркласи! (Багато студентів з східних регіонів України в цьому році поступили до Львівський музичних закладів).

Контакти:

вул. Івана Франка, 48/4
79005 Львів, Україна
тел. +38 095 460 09 73
тел. +38 093 244 3292
тел. +38 067 672 6677
info@olehkrysa-competition.com
Опубліковано у Анонси та оголошення. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.