З 1 травня місцеві дзвінки з таксофонів ПАТ «Укртелеком» не тарифікуються

З 1 травня 2014 року мешканці та гості України зможуть здійснювати безкоштовні дзвінки на місцеві фіксовані номери з майже 8 тисяч універсальних таксофонів компанії Укртелеком.

Як соціально відповідальна компанія, Укртелеком насамперед піклується про користувачів своїх послуг і намагається зробити їх  доступнішими для клієнтів, створюючи абонентам унікальні можливості для спілкування. Оператор усвідомлює соціальну важливість фіксованої телефонії для населення країни, тому робить все можливе, щоб послуга була ще більш зручнішою та доступнішою для абонентів. Так як дзвінок на місцеві фіксовані номери буде  надаватися на безкоштовній основі, то немає необхідності у використанні таксофонних карток для здійснення цих дзвінків.

Сьогодні мережа Укртелекому нараховує майже 8 тисяч універсальних таксофонів, які надають й послуги як вихідних, так і вхідних дзвінків. А це означає, що дзвінок с таксофона на таксофон у межах міста і навіть району (смт, села, селища та інших населених пунктів у межах одного району) також не будуть тарифікуватися. У компанії впевненні, що споживачі фіксованої телефонії будуть активно користуватися наданою можливістю на всій території країни.

Таке маркетингове дослідження на дзвінки з таксофонів буде діяти з 1 травня до 30 листопада 2014 року. За результати його проведення компанія прийматиме рішення щодо доцільності продовження діючих тарифів.

Джерело: УКРТЕЛЕКОМ

http://ukrtelecom.ua/presscenter/news/telecommunication?id=121588

Опубліковано у Анонси та оголошення. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.