Виставка особистих речей о. Андрія Бандери в Івано-Франківську

У приміщенні музею Визвольних змагань в Івано-Франківську Митрополит Володимир (Війтишин) 10 липня благословив відкриття виставки особистих речей о. Андрія Бандери, батька Степана Бандери.

«Найкращий момент відкриття цієї унікальної виставки – пам’ять про отця Андрія і наша молитва за його душу. Оглянувши цю виставку, переймаємося тим міцним духом ревності служіння отця Андрія Богові, Його Святій Церкві та Батьківщині – Україні», – зазначив владика Володимир.

Він наголосив, що о. Андрій був тим незламним Христовим воїном, який не лише не зрадив Церкви, а й зумів виховати міцну українську родину. «Він для нас є прикладом вірності служіння та прикладом для наших сучасних українських сімей, які повинні бути такими, як священича сім’я отця Андрія», – сказав Митрополит.

На виставці представлені унікальні речі з Тростянецької церкви в Долинському р-ні. У ній впродовж 1936-1941 рр. був парохом о. Андрій Бандера. Тут є речі літургійного вжитку, духовна література, стихарі, фелон, хоругви, які вишили жителі села за ініціативи священика, цінні документи і листування з дітьми. А ще – крісло, на якому, як стверджують працівники музею, сидів колись о. Андрій Бандера. Воно, як і багато інших речей, представлених на виставці, старе і потребує реставрації.

Єрей Юрій Трухан,
прес-секретар Івано-Франківської архиєпархії

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.