Вимушені переселенці у львівському Карітасі отримали продуктові набори

Продуктові набори від «Карітас-Львів УГКЦ» отримали вимушено переселені особи зі Сходу та Криму, в основному з Донецької та Луганської областей. Допомога здійснена за сприяння Карітасу Словаччини. У продуктовий набір ввійшли макарони двох видів, борошно, гречка, рис, цукор, олія та рибні консерви загалом на суму 147 гривень. Всього було сформовано 100 пакетів. Це вже друга така допомога, перша була надана перед Великоднем.

Продуктові набори допомагали пакувати волонтери, що вчаться на соціальних працівників в університеті «Львівська Політехніка» і набувають досвіду соціального служіння. Волонтери також допомагали роздавати пакунки, деякі розвозили по домівках потребуючих.

При зустрічі люди також ділились своїми проблемами і труднощами. Розповідали волонтерам про жахіття війни, про обстріли, про місяці, проведені без води, світла і тепла, про тугу за рідною домівкою і близькими, що залишились на окупованій проросійськими терористами території. Хтось шукає роботу, когось не влаштовує житло, комусь потрібні засоби гігієни і побутова хімія, ще інші хочуть прилаштувати дітей у літній табір. Кожна така акція – це також і можливість зустрітися і поспілкуватись один з одним, щось порадити, поділитись досвідом.

З грудня минулого року у «Карітас-Львів УГКЦ»  за допомогою звернулось 490 вимушено переселених осіб зі Сходу України та Криму. Щомісяця львівський Карітас допомагає 250 особам, яким частково компенсовують витрати на проживання на суму близько 400 гривень. Також 234 особи отримали допомогу речами: одяг на зиму, калорифери, білизну, гігієнічні засоби, памперси і т. д. Загалом на проживання та речі «Карітас-Львів УГКЦ» надав допомогу на суму 735 тисяч гривень. Окрім цього, постійно відбуваються психологічні консультації для дорослих та дітей, як індивідуальні так і в групах взаємопідтримки.

http://caritas-lviv.org/

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.