Волонтери соціального служіння у Карітасі Львова обговорювали створення і реалізацію соціальних проектів при парафіях

У приміщенні львівського Карітасу, що по вул. Івана Франка, 9, волонтери соціального служіння з різних парафій Львова 15 жовтня взяли участь у тренінгу-практикумі зі створення та реалізації соціальних проектів при парафіях. Зосередились на таких проектах як «Соціальне кафе», «Порадня для бідних» та «Їдальня для бідних». Таке обговорення актуальне в контексті реалізації стратегії Української Греко-Католицької Церкви до 2020 року, пастирського послання Блаженнішого Святослава «Жива парафія – місце зустрічі із живим Христом», а також рішень Собору УГКЦ, що проходив цьогоріч в Івано-Франківську.

Зустріч розпочалась традиційно із молитви. Отець Андрій Сенейко наголосив на безконечному Божому милосерді, на досконалості і величі Божого творіння. Ніхто з нас не забутий Господом, «ба навіть і волосся на голові у вас все пораховане» (Лк, 12:7). Потрібно стерегтись всякої зажерливості, «бо не від надміру того, що хто має, залежить його життя» (Лк, 12:15).

Учасники зустрічі були поділені на невеличкі групки, кожна з яких складала мету, завдання і план дій, реалізація яких попередньо буде достатньою для досягнення мети соціального проекту. Перед тим були визначені потреби громади на парафії, що саме треба змінити. Ольга Момот, заступник директора Карітасу Львова, відзначила деякі юридичні та практичні нюанси при створенні на парафії соціальних проектів.

http://caritas-lviv.org/

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.