Звіти Спостережній Раді про діяльність Радіо «Воскресіння» за 2002-2009 роки.

З 2002 року директор Радіо «Воскресіння», керівник проекту Мирослав Павлюк; головний редактор Квітка Гриньків; редактор випусків радіопрограм Василь Ковалишин для більшої наочності результатів праці радіо започаткували «Звіти Спостережній Раді» про діяльність Радіо «Воскресіння» за минулий рік.

У першому звіті за 2002 рік була перерахована тематика програм Радіо «Воскресіння», а також визначено, за рахунок чого буде проходити розширення радіоефіру.

У звіті було наголошено, що у 2002 році Радіо «Воскресіння» працювало у таких напрямах:

1. залучало до співпраці регіональні радіокомпанії Львівську, Черкаську, Івано-Франківську, Сокальську і т. д.;

2. з 1-го грудня 2002 року було відновлено широкомасштабну угоду між Радіо «Воскресіння» та Національною радіокомпанією України на першому каналі Українського Радіо, внаслідок чого Радіо «Воскресіння» почало звучати в усіх областях України;

3. з 1-го серпня 2002 року функціонує інтернет-версія програм Радіо «Воскресіння», які доступні на веб-сайті (www.rr.lviv.ua), що дало можливість слухати Радіо «Воскресіння» в усьому світі.

З 1-го липня 2002 року відновлено представництво бюлетеня Агенції Релігійної Інформації (АРІ) в Інтернеті.

З жовтня 2002 року новини, які готує інформаційна служба, її балетні надсилаються єпископам УГКЦ в Україні та за кордоном, послам України у країнах, де проживають українці, керівникам обласних управлінь Державного комітету у справах релігії, прес-службам Глав УПЦ КП, УПЦ МП, УАПЦ, Вірменської Апостольської Церкви.

Бюлетень АРІ продовжує зберігати за собою всеукраїнський індекс передплатних видань, доступний для передплати у всіх поштових відділеннях України, і має близько 300 регулярних передплатників у всіх регіонах держави. Укладачем та літературним редактором АРІ є Зоряна Курдина, редактор відділу інформації; головним редактором АРІ є Богдан Дубінський, верстку видання здійснює Сергій Плахотнік.

У програмах за 2002 рік виступали як ієрархи УГКЦ, так і науковці — професори та доктори наук з різних галузей знань. Слід наголосити, що більшість статей супроводжувалися фотоматеріалами [1, с. 2-30].

У 2003 році директор Радіо «Воскресіння» М. Павлюк, новий виконуючий обов’язки головного редактора В. Ковалишин продовжили «Звіти Спостережній Раді» про діяльність Радіо «Воскресіння». Цього разу звіт ілюстрував працю радіо у 2003 р.

У звіті за 2003 рік була перерахована тематика програм Радіо «Воскресіння», а також визначено, за рахунок чого буде проходити розширення радіоефіру.

У звіті було інформується, що у 2003 році Радіо «Воскресіння» працювало в радіомережі Львівської обласної телерадіокомпанії та Радіо «Довіра», мережа якої поширена в найбільших містах Східної та Центральної України.

Радіо «Воскресіння» у 2003 році традиційно залучало до співпраці регіональні радіокомпанії — Львівську, Черкаську, Івано-Франківську, Сокальську і т. д.

У 2003 році Радіо «Воскресіння» виходило на першому каналі Українського Радіо, внаслідок чого його слухачі мали змогу ознайомитися з радіопрограмами в усіх областях України.

У 2003 щоденно оновлювалася інтернет-версія програм Радіо «Воскресіння», на веб-сайті  (www.rr.lviv.ua),  що дало можливість слухати Радіо «Воскресіння» в усьому світі.

З 1-го січня 2003 року Радіо «Воскресіння» розміщує на веб-сайті ілюстровану версію бюлетеня Агенції Релігійної Інформації (АРІ).

В 2003 році новини, які готує інформаційна служба, її балетні надсилаються єпископам УГКЦ в Україні та закордоном, послам України у країнах, де проживають українці, керівникам обласних управлінь Державного комітету у справах релігії, прес-службам Глав УПЦ КП, УПЦ МП, УАПЦ, Вірменської Апостольської Церкви. Бюлетень АРІ продовжує зберігати за собою всеукраїнський індекс передплатних видань, доступний для передплати у всіх поштових відділеннях України і має близько 300 регулярних передплатників у всіх регіонах держави.

У програмах за 2003 рік виступали як ієрархи УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ, так і вчені, видавці релігійних книговидань, редактори релігійної періодики різних конфесій. Кожен матеріал сайту супроводжувався тематичним фото.

Впродовж жовтня 2002 — червня 2003 р. на шпальтах «Мети» друкувалися розклади передач Радіо «Воскресіння» [2, с. 2-29].

У 2004 році директор Радіо «Воскресіння» М. Павлюк, як керівник проекту; в. о. головного редактора В. Ковалишин продовжили «Звіти Спостережній Раді» про діяльність Радіо «Воскресіння» уже за 2004 рік.

У третьому звіті за 2004 рік були визначені тематика програм Радіо «Воскресіння» у 2004 році та за рахунок чого буде проходити розширення радіоефіру.

У звіті було наголошено, що у 2004 році Радіо «Воскресіння» працювало:

1. в радіомережі Львівської обласної телерадіокомпанії;

2. в радіомережі Радіо «Довіра», звучання якого поширене в найбільших містах Східної та Центральної України;

3. Радіо «Воскресіння» у 2004 році залучало до співпраці регіональні радіокомпанії Львівську, Черкаську, Івано-Франківську, Сокальську і т. д.;

4. в 2004 році Радіо «Воскресіння» виходило на першому каналі Українського Радіо, внаслідок чого звучало в усіх областях України;

5. у 2004 щоденно оновлювалася інтернет-версія програм Радіо «Воскресіння», на веб-сайті (www.rr.lviv.ua), що дало можливість слухати Радіо «Воскресіння» в усьому світі;

6. Радіо «Воскресіння» у 2004 році продовжує розміщувати на веб-сайті ілюстровану версію бюлетеня Агенції Релігійної Інформації (АРІ).

В 2004 році новини, які готує інформаційна служба, її бюлетені надсилаються єпископам УГКЦ в Україні та закордоном, послам України у країнах, де проживають українці, керівникам обласних управлінь Державного комітету у справах релігії, прес-службам Глав УПЦ КП, УПЦ МП, УАПЦ, Вірменської Апостольської Церкви.

В 2004 році, як зазначено в звіті, Бюлетень АРІ продовжує зберігати за собою всеукраїнський індекс передплатних видань, доступний для передплати у всіх поштових відділеннях України і продовжує мати близько 300 регулярних передплатників у всіх регіонах держави. Головним редактором видання продовжує бути Богдан Дубінський, літературним редактором — Зоряна Курдина, верстку здійснює Сергій Плахотнік.

У програмах за 2004 рік виступали ієрархи УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ, священики, науковці, видавці, мистецтвознавці, музикознавці, керівники хорів, музейники. Найцікавіші матеріали публікувалися в бюлетені АРІ, велика їх частина (особливо ті, що стосувалися визначних подій в житті Церкви і суспільства) щедро ілюструвалися власними фото як в бюлетені АРІ, так і на сайті Радіо «Воскресіння» [3, с. 2-20].

У 2005 році директор Радіо «Воскресіння» М. Павлюк та головний редактор В. Ковалишин продовжили «Звіти Cпостережній Раді» про діяльність Радіо «Воскресіння» і суттєво покращили його у 2005 році.

Звіт за 2005 рік складається з вступу, розділів, в яких дається характеристика суспільно-політичного та релігійного життя в Україні після Помаранчевої революції.

Тут же в звіті розповідається про тематику радіопередач Радіо «Воскресіння» в контексті діяльності та розвитку Української Греко-Католицької Церкви, вперше подається карта, на якій фіксується активна аудиторія слухачів Радіо «Воскресіння» в Україні.

У звіті була перерахована тематика програм Радіо «Воскресіння» у 2005 році, а також визначено, за рахунок чого буде проходити розширення радіоефіру. Було інформується, що у 2005 році Радіо «Воскресіння» працювало в радіомережі Львівської обласної телерадіокомпанії та Еко-Радіо в блоці з лідером суспільно-політичних програм Радіо «Свобода».

В 2005 році Радіо «Воскресіння» виходило на першому каналі Українського Радіо, внаслідок чого його програми звучали в усіх областях України, а також співпрацювало з регіональними радіокомпаніями Львівської, Івано-Франківської обл. і т. д.

У 2005 щоденно оновлювалася інтернет-версія програм Радіо «Воскресіння» на веб-сайті (www.rr.lviv.ua), що дало можливість слухати Радіо «Воскресіння» в усьому світі.

У 2005 році Радіо «Воскресіння» продовжує розміщувати кольорову ілюстровану версію бюлетеня Агенції Релігійної Інформації (АРІ) на веб-сайті. Нагадуємо, що друкована версія бюлетеня завжди була чорно-білою.

В 2005 році, як і в попередні роки, новини, які готує інформаційна служба, її бюлетені надсилаються єпископам УГКЦ в Україні та закордоном, послам України у країнах, де проживають українці, керівникам обласних управлінь Державного комітету у справах релігії, прес-службам Глав УПЦ КП, УПЦ МП, УАПЦ, Вірменської Апостольської Церкви.

У програмах Радіо «Воскресіння» за 2005 рік виступали ієрархи УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ, священики, вчені, видавці видавництв релігійної літератури, викладачі християнської етики, керівники релігійних навчальних закладів (Українського Католицького Університету та Львівської духовної семінарії Святого Духа), мистецтвознавці, керівники хорів, які співають пісні релігійного спрямування (колядки, щедрівки, великодні пісні), іконописці, музейники. Слід наголосити, що усі виступи підкріплювалися кольоровими фотоматеріалами, що знайшло своє відображення на сайті Радіо «Воскресіння».

Звіт за 2005 рік добре задокументований текстами та кольоровими фотоматеріалами, які відносно змісту пронумеровано. Звіт за збільшено вдвічі, у порівнянні зі звітами попередніх років, він закінчується поданням кольорових фотографій всіх співробітників, які працюють в редакції Радіо «Воскресіння» в 2005 році [4, с. 2-48].

У 2006 році як керівник проекту директор Радіо «Воскресіння» М. Павлюк та головний редактор В. Ковалишин продовжили «Звіти Спостережній Раді» про діяльність Радіо «Воскресіння».

Звіт за 2006 рік складається з вступу, розділів в яких подається характеристика суспільно-політичного та релігійного життя в Україні, яке знайшло безпосереднє відображення в програмах Радіо «Воскресіння». Зокрема наголошується, що в 2006 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 60 річницю «Псевдособору», що є «чорною дірою» в історії УГКЦ, історії України.

Журналісти Радіо «Воскресіння» розповідали про цю подію та її наслідки для Української Греко-Католицької Церкви представникам всіх християнських конфесій, залучаючи до програм Радіо «Воскресіння» Главу УГКЦ Блаженнішого Любомира Гузара, директора Інституту історії Церкви Олега Турія, професора Дмитра Степовика та багатьох інших вчених та релігійних діячів різних конфесій .

У 2006 році, наголошується в звіті, тематика радіопередач Радіо «Воскресіння» в контексті діяльності та розвитку Української Греко-Католицької Церкви розширюється, в результаті чого збільшується і слухацька аудиторія, що відображається на карті, де фіксується активна аудиторія слухачів Радіо «Воскресіння» в усіх регіонах України у 2006 році.

У звіті за 2006 рік було визначено тематику програм Радіо «Воскресіння» та вказано, за рахунок чого буде проходити розширення радіоефіру, зокрема наголошено, що новизною, у порівнянні з попередніми роками, є співпраця з Радіостанцією «Західна столиця». У звіті було інформується, що у 2006 році Радіо «Воскресіння» продовжило співпрацю в радіомережі з Еко-Радіо в блоці з лідером суспільно-політичних програм Радіо «Свобода».

У 2006 році Радіо «Воскресіння» продовжувало виходити на першому каналі Українського Радіо, внаслідок чого його програми звучали в усіх областях України. Радіо традиційно залучало до співпраці регіональні радіокомпанію Львівську, Івано-Франківську, Сокальську і т. д.

У 2006 щоденно оновлювалася інтернет-версія програм Радіо «Воскресіння», на веб-сайті (www.rr.lviv.ua), що дає можливість слухати Радіо «Воскресіння» в усьому світі. Сайт доповнився: з’явилися нові рубрики: аудіо, фото, відео і текстові матеріали. Сайт перепрофільовано на цифровий формат. Саме за посередництвом електронних форм комунікації Радіо «Воскресіння» тривалий час співпрацює з Секретаріатом Душпастирства Брюсселя УГКЦ та духовенством інших країн.

У програмах за 2006 рік виступали як ієрархи УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ, священики, так і вчені, письменники, мистецтвознавці, музикознавці.

Звіт за 2006 рік є змістовним і детальним, вдвічі більшим за обсягом, у порівнянні зі звітами за попередні роки, багато проілюстрований кольоровими фотоматеріалами, які, згідно змісту, пронумеровано. Звіт закінчується вибіркою матеріалів з різних тем з відповідними ілюстраціями [5, с. 2-45].

Наприкінці звіту у рубриці «15 років в ефірі» наголошено, що в 2006 році Радіо «Воскресіння» активно функціонує вже 15 років. Тут же поміщено фото колективу всіх співробітників, які працюють в редакції Радіо «Воскресіння».

В інформаційній довідці з нагоди 15-ліття повідомляється: «Запропонована у звіті вибірка матеріалів за 2006 рік є ілюстрацією тем і питань які піднімалися в ефірі Радіо «Воскресіння». Відгуки слухачів та актуальні проблеми, висвітлення яких у контексті Христової науки були особливо актуальними, є одним з основних джерел вибору тематики Радіо.

Чимало тем перебувають у стадії розпрацювання і звучатимуть у майбутніх передачах. Серед них: проблеми, пов’язані із збереженням та укріпленням сімей; окремі аспекти християнської віри; питання екуменізму; покликання до монашого життя та священства; соціальні завдання Церкви; радіоверсії творів сучасної християнської літератури та ін.

І на завершення звіту — про наш маленький ювілей. Цього року виповнилося 15 років з дня виходу в ефір першої програми Радіо «Воскресіння» з передавача на Високому замку у Львові.

Це сталося 27 жовтня 1991 року. І хоч програма нашого Радіо виходили і раніше, але виходили з-за меж України (а саме з передавачів Монте-Карло), і самі передачі записувалися у студії у Брюсселі.

Вперше в Україні порушилася державна монополія на ефір. І хоча Радіо «Воскресіння» не було радіостанцією у звичному розумінні, але вперше голос Церкви легально прозвучав на рідній землі. Саме ця програма і поклала початок створенню львівської редакції. Вже наступного 1992 року редакція виготовляє щоденні програми, а ще через невеликий відрізок часу — почалась трансляція на всю територію України, яка здобула свою незалежність.

Радіо «Воскресіння» стало унікальним явищем в українському ефірі. І ця унікальність була тричі підкреслена Божественним Провидінням… Вона була зроблена на студії, що належала Українській Греко-Католицькій Церкві. Редакція вдячна нашим друзям, працівникам, авторам і слухачам.

Особливо вдячні за багаторічну підтримку працівникам благодійної організації «Kirche in Not», адже без допомоги доброчинців, їх щедрих пожертв наша праця не була б зреалізованою» [6, с. 46].

У 2007 році директор Радіо «Воскресіння», керівник проекту М. Павлюк, головний редактор В. Ковалишин продовжили «Звіти Cпостережній Раді» про діяльність Радіо «Воскресіння».

Звіт за 2007 рік складається з вступу, розділів, в яких подається характеристика суспільно-політичного та релігійного життя в Україні. Зокрема, у звіті наголошується, що в 2007 році Українська Греко-Католицька Церква звертає увагу на виховання християнської молоді. Саме тому 2007 рік проголошено «Роком християнської молоді». З цього огляду ця тематика буде головною у висвітленні програм Радіо «Воскресіння» у 2007 році. Журналісти Радіо «Воскресіння» в цьому контексті розповідали про діяльність християнської молоді всім представникам християнських конфесій залучаючи до програм Радіо «Воскресіння» Главу УГКЦ Блаженнішого Любомира Гузара, Преосвященного владику Ігоря Возняка, Преосвященного владику Богдана Дзюраха, владику Гліба Лончину, директора Інституту Екуменічних Студій Антуана Аржаковського, голову комісії «Душпастирство охорони здоров’я» Львівської архієпархії Володимира Люпака, керівника австралійської Фундації морського капеланства о. Олександра Кенеза. Учасниками передач було чимало світських осіб, директор Державного історико-меморіального музею Олекси Довбуша, академік Володимир Грабовецький, директор Інституту історії Церкви Олег Турій, професор Дмитро Степовик та багато інших вчених та релігійних діячів різних конфесій.

У 2007 році тематика радіопередач Радіо «Воскресіння» в контексті діяльності Української Греко-Католицької Церкви розширюється. У звіті подається карта, на якій фіксується активна аудиторія слухачів Радіо «Воскресіння» в Україні у 2007 році.

У звіті за 2007 рік була визначена тематика програм Радіо «Воскресіння» у 2007 році, а також вказано, за рахунок чого буде проходити розширення радіоефіру. Зокрема наголошено, що новизною є співпраця з всеукраїнською кабельною мережею.

У звіті інформується, що у 2007 році Радіо «Воскресіння» продовжило співпрацю в радіомережі з Еко-Радіо в блоці з лідером суспільно-політичних програм Радіо «Свобода» та радіомережею «Західна столиця». Традиційно Радіо «Воскресіння» у 2007 році залучало до співпраці регіональні радіокомпанію Львівську, Івано-Франківську, Сокальську, виходило на першому каналі Українського Радіо, внаслідок чого Радіо «Воскресіння» звучало в усіх областях України.

У 2007 щоденно оновлювалася інтернет-версія програм Радіо «Воскресіння», на веб-сайті (www.rr.lviv.ua), що дало можливість слухати Радіо «Воскресіння» в усьому світі. Сайт доповнився, з’явилися нові рубрики: аудіо, фото, відео і текстові матеріали. Сайт перепрофільовано на цифровий формат. Саме за посередництвом електронних форм комунікації Радіо «Воскресіння» тривалий час співпрацює з Секретаріатом Душпастирства Брюсселя УГКЦ та духовенством інших країн.

У програмах за 2007 рік виступали як ієрархи УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ, священики та вчені, письменники, видавці релігійних книг, мистецтвознавці та музейники. Слід наголосити, що усі виступи проілюстровані кольоровими фотоматеріалами.

Звіт за 2007 рік добре задокументований текстами та кольоровими фотоматеріалами, він збільшений вдвічі, у порівнянні з 2006 роком.

В інформаційній довідці у вступі наголошено: «Запропонована у звіті вибірка матеріалів за 2007 рік є ілюстрацією тем і питань, які піднімалися в ефірі Радіо «Воскресіння». Відгуки слухачів та актуальні проблеми у контексті Христової науки — головне джерело вибору тематики Радіо. Загалом радіопрограми у 2007 році були здебільшого присвячені «Року християнської молоді». Отож, журналістами піднімались проблеми, пов’язані з життям, навчанням, подорожами-прощами християнської молоді. Саме молодим людям призначались і радіоверсії творів сучасної християнської літератури, які отримали нове життя на хвилях Радіо «Воскресіння» [7, с. 2-46].

У звіті за 2007 рік інформується, що Радіо «Воскресіння» стало унікальним явищем в українському ефірі. Редакція вдячна друзям, працівникам, авторам і слухачам — усій християнській молоді, яка взяла учать у 2007 році у його роботі

У 2008 році директор Радіо «Воскресіння» М. Павлюк, головний редактор В. Ковалишин продовжили «Звіти Спостережній Раді» про діяльність Радіо «Воскресіння».

Звіт за 2008 рік складається з вступу та розділів, в яких дається характеристика суспільно-політичного та релігійного життя в Україні.

Зокрема, наголошується, що 2008 рік Українська Греко-Католицька Церква проголосила «Роком християнського покликання».

У своєму зверненні з цієї нагоди Блаженніший Любомир наголосив, що Синод мав на меті 2008 року звернути увагу Церкви на покликання в широкому значенні цього слова, щоб охопити всі можливі роди покликань, якими Небесний Отець обдаровує своїх дітей.

Традиційно ж Церква говорить про покликання до подружнього, священичого та монашого життя. Про кожне з покликань редакція Радіо «Воскресіння» намагається розповідати в своїх численних передачах.

Особливий наголос редакція робить на присутності у радіопередачах компетентних авторів та гостей, тому радіопрограми Радіо «Воскресіння» не залишають байдужими наших слухачів, що відтворено в Їхніх листах до редакції з усіх регіонів України.

Підсумовуючи діяльність Радіо «Воскресіння» в 2008 році, який Українська Греко-Католицька Церква проголосила «Роком християнського покликання», можна сказати, що редакція зробила все можливе для висвітлення цієї тематики у програмах Радіо «Воскресіння». Журналісти Радіо «Воскресіння» розповідали про різні види покликань всім представникам християнських конфесій, залучаючи до програм Главу УГКЦ Блаженнішого Любомира Гузара, Преосвященного владику Ігоря Возняка, Преосвященного владику Богдана Дзюраха, владику Гліба Лончину, науковців та багато інших світських осіб і релігійних діячів різних конфесій.

У 2008 році, розповідається в звіті, тематика радіопередач Радіо «Воскресіння» в контексті діяльності та розвитку Української Греко-Католицької Церкви, збільшується, що видно з карти на якій фіксується активна аудиторія слухачів Радіо «Воскресіння» в Україні у 2008 році.

У звіті за 2008 рік було окреслено тематику програм Радіо «Воскресіння», а також визначено, за рахунок чого буде проходити розширення радіоефіру. В звіті наголошено, що продовжено співпрацю з всеукраїнською кабельною мережею. Також у 2008 році Радіо «Воскресіння» продовжило співпрацю в радіомережі з Еко-Радіо в блоці з лідером суспільно-політичних програм Радіо «Свобода» та радіомережею «Західна столиця». Традиційно в 2008 році програми Радіо «Воскресіння» транслюють і по першому каналі Українського Радіо, внаслідок чого вони звучать в усіх областях України.

У 2008 році щоденно оновлювалася інтернет-версія програм Радіо «Воскресіння», на веб-сайті (www.rr.lviv.ua), що дало можливість слухати Радіо «Воскресіння» в усьому світі. Сайт доповнився з’явилися нові рубрики: аудіо, фото, відео і текстові матеріали. Сайт перепрофільовано на цифровий формат.

У програмах за 2008 рік виступали як ієрархи УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ, священики та вчені, в яких брались інтерв’ю.

Звіт закінчується розділом «Радіовистави та радіосеріали», в якому дається характеристика випущених радіокасет, що стали популярними внаслідок звучання в ефірі.

В інформаційній довідці у вступі вказано, що запропонована у звіті вибірка матеріалів за 2008 рік є ілюстрацією тем і питань, які піднімалися в ефірі Радіо «Воскресіння». Відгуки слухачів та актуальні проблеми сучасності є головними джерелами вибору тематики Радіо. У цьому році головна тема стосувалася «Року християнського покликання». У радіопрограмах розглядалися теми, пов’язані з християнським покликанням; у ефірі звучали радіоверсії творів сучасної християнської літератури.

У звіті за 2008 рік інформується, що Радіо «Воскресіння» є унікальним явищем в українському ефірі. Редакція вдячна друзям, працівникам, авторам і слухачам, усій християнській молоді, яка взяла учать у 2008 році у роботі радіо [8, с. 2-60].

У 2009 році керівник проекту, директор Радіо «Воскресіння» Мирослав Павлюк, головний редактор Василь Ковалишин продовжили «Звіти Спостережній Раді» про діяльність Радіо «Воскресіння».

Звіт за 2009 рік складається з вступу, розділів, в яких дається характеристика суспільно-політичного та релігійного життя в Україні.

У звіті вказується, що 2009 рік Українська Греко-Католицька Церква проголосила «Роком християнського покликання з особливим наголосом на священичому покликанні».

У своєму зверненні з цієї нагоди Блаженніший Любомир наголосив, що у 2009 році Синод мав на меті звернути увагу Церкви також на інші важливі завдання на цей рік, серед яких євангелізація та місійний дух: «іти й ділити із другими ту нашу віру, любов, яку ми завчили від Ісуса Христа» [9, c. 3].

Питання та теми, які заторкує УГКЦ, редакція Радіо «Воскресіння» намагається відтворювати в своїх чисельних передачах, що виходили на протязі 2009 року і що так детально показано у великому вступі до звіту.

Особливий наголос у звіті редакція робить на присутності у радіопередачах компетентних авторів та гостей, тому радіопрограми Радіо «Воскресіння» не залишають байдужими наших слухачів, про що свідчать їхні листи до редакції з усіх регіонів України.

Підсумовуючи діяльність Радіо «Воскресіння» в 2009 році, редакція наголошує, що зробить все можливе для висвітлення «християнського священичого покликання» у програмах Радіо «Воскресіння». Саме це робили журналісти Радіо «Воскресіння», залучаючи до програм Главу УГКЦ Блаженнішого Любомира Гузара, Преосвященного владику Ігоря Возняка, Преосвященного владику Богдана Дзюраха, владику Гліба Лончину, світських осіб, вчених та багато інших релігійних діячів різних конфесій.

У 2009 році, розповідається в звіті, тематика радіопередач Радіо «Воскресіння» в контексті діяльності та розвитку Української Греко-Католицької Церкви, розширюється А також розширюється коло слухачів у різних регіонах України, що відображено на карті, на якій фіксується активна слухацька аудиторія Радіо «Воскресіння» в Україні у 2009 році.

У звіті за 2009 рік окреслено тематику програм Радіо «Воскресіння», а також наголошено, що продовжено співпрацю з всеукраїнською кабельною мережею.

У звіті було вказано, що у 2009 році Радіо «Воскресіння» продовжило співпрацю в радіомережі з Еко-Радіо в блоці з лідером суспільно-політичних програм Радіо «Свобода»та радіомережею «Західна столиця». Традиційно в 2009 році Радіо «Воскресіння» виходило на першому каналі Українського Радіо, внаслідок чого його програми звучали в усіх областях України.

У 2009 році, як бачимо зі звіту, щоденно оновлювалася інтернет-версія програм Радіо «Воскресіння», на веб-сайті (www.rr.lviv.ua), що дало можливість слухати його програми та читати роздруковані інтерв’ю в будь-якій точці світу. Сайт доповнився, з’явилися нові рубрики: аудіо, фото, відео і текстові матеріали.

У програмах за 2009 рік виступали як ієрархи УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ, священики та вчені, в яких брались інтерв’ю. Усі матеріали у звіті підкріплені кольоровими фото.

Звіт за 2009 рік добре задокументований текстами та кольоровими фотоматеріалами, які відповідно змісту пронумеровано. Текст звіту збільшено вдвічі по об’єму, відносно попередніх звітів. Він закінчується кольоровими фотографіями всіх учасників радіопередач.

Останній розділ звіту — «Аудіокниги та радіосеріали на компакт-дисках», в якому подається характеристика випущених радіосеріалів, що стали популярними внаслідок звучання в ефірі Радіо «Воскресіння» у 2009 році, розповідається про їх авторів, розміщено їх фото, або тематичні ілюстрації.

В інформаційні довідці у вступі інформується: «Запропонована у звіті вибірка матеріалів за 2009 рік є ілюстрацією тем і питань які піднімалися в ефірі Радіо «Воскресіння». Відгуки слухачів та актуальні проблеми, висвітлення яких у контексті Христової науки було особливо актуальним, є одним з основних джерел вибору тематики Радіо «Воскресіння» [10, с. 2-51].

У висновок аналізу звітів директора Радіо «Воскресіння» Мирослава Павлюк та головного редактора Василя Ковалишина «Спостережній Раді» про діяльність Радіо «Воскресіння» за 2002 — 2009 роки наголосимо, що за означений період в інформаційному просторі України, Радіо «Воскресіння» стало унікальним інформаційним явищем українського релігійного радіомовлення, авторитетним християнським джерелом інформації та наукових знань, високоінтелектуальним рупором Української Греко-Католицької Церкви.

Коментарі закриті.