Висновок

У виданні «Радіо «Воскресіння» — унікальне явище в історії інформаційного простору України у 1989-2009 роках. — Івано-Франківськ “СІМИК” — 2010. — 394 с.», досліджено розвиток релігійного радіомовлення від тоталітарної УРСР 1989 року до відновлення незалежності України 1991 р. та подальшого розвитку держави до 2009 р. Автор розглянув поступ Радіо «Воскресіння» в спосіб, заснований на природно-християнському світогляді відновленої Української Греко-Католицької Церкви, тому для учнів старших класів середньої школи, студентів українських вищих навчальних та науково-дослідних закладів, католицьких університетів представлено концепцію розвитку як релігійного радіомовлення, так і засобів масової інформації, передусім Агенції Релігійної Інформації та часопису УГКЦ «Мета» в контексті вивчення філософсько-психологічних проблем українознавства.
Дослідження «Радіо «Воскресіння» — унікальне явище в історії інформаційного простору України у 1989-2009 роках» вивчило діяльність релігійних засобів масової інформації, зокрема Радіо «Воскресіння» УГКЦ в контексті вивчення учнівською та студентською молоддю релігієзнавства як основи філософсько-психологічних проблем українознавства. Праця «Радіо «Воскресіння» — унікальне явище в історії інформаційного простору України у 1989-2009 роках» експериментувала українознавство за філософською освітньою методологією та поданою релігійно-філософською системою вивчення інформаційно-філософського знання про розвиток релігійних засобів масової інформації в незалежній Україні.
Книга «Радіо «Воскресіння» у 1989-2009 роках» створила умови для вивчення досвіду засобу інформації УГКЦ Радіо «Воскресіння» в контексті вивчення філософсько-психологічних проблем українознавства.

Коментарі закриті.