Українське радіо запрошує до участі у конкурсі «Нова пісенна Шевченкіана»

Наступного року світ відзначатиме 200 річчя від дня народження Тараса Шевченка. Українське радіо до цієї дати започатковує музичний конкурс «Нова пісенна Шевченкіана».
Взяти у ньому участь можуть музиканти, для яких поезія великого Кобзаря є стимулом для написання нових творів.
Мелодійність, співучість, задушевність, емоційність, патріотизм, єдність поетичного ліричного «я» і всеукраїнського «ми». Тарасова поезія в усі часи надихала музикантів на створення нових  пісень.
Доведемо разом, що пісні на слова Шевченка звучать актуально і сучасно!

Умови музичного конкурсу «Нова пісенна Шевченкіана»:

1. У конкурсі беруть участь лише пісні, написані на слова Т.Шевченка.
2. Музичні твори мають бути новими (тобто такими, які не транслювалися публічно в теле-радіоефірі).
3. Музичний формат пісень – «сучасна українська музика» (рок, поп, танцювальна музика, авторська пісня)
4. Конкурсний відбір фонограм триватиме  з 1 жовтня до 20 грудня 2013 року.
5. Демо-версії пісень слід надсилати за адресою 220@nrcu.gov.ua. До фонограми обов’язково додаються контактні дані та інформація про виконавця.
6. Якщо демонстраційна версія пісні відповідає вимогам конкурсу, але не відповідає якості запису фонограм, музикантам надається можливість зробити якісний запис у професійній студії Українського Радіо.
7. Пісні – переможці конкурсу транслюватимуться в ефірі Національної радіокомпанії України: на Першому каналі Українського радіо, на «Радіо «Промінь» та «Раідо Культура», а також увійдуть до CD-збірки «Нова пісенна Шевченкіана». Крім того, переможці конкурсу будуть запрошені на гала-концерт теле-радіопрограми «Мистецькі історії».

Отже, ви надсилаєте демо-версію своєї пісні на слова Тараса Шевченка за адресою 220@nrcu.gov.ua. Журі конкурсу визначає 20 пісень-переможців!

Відчуємо разом нове звучання Тарасової поезії! Впишемо ще одну сторінку до музичної історії України!  Шевченкові слова звучали і звучатимуть на Українському радіо. Слухайте «Нову пісенну Шевченкіану»!

 

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.