Українське радіо почало мовлення російською мовою на європейську частину РФ

Національна радіокомпанія України (НРКУ) та її творче об’єднання Всесвітня служба радіомовлення України (ВСРУ) почали мовлення російською мовою. На початковій стадії планується двогодинна програма, що складається з актуальних новин, суспільно-політичних і культурно-освітніх програм.

Про це повідомляє ЛІГА.net з посиланням на прес-службу Кабміну.

Слухати російські передачі з Києва можна як в ефірі на частоті 1431 кГц, так і в мережі Інтернет з 17:00 до 19:00 за київським часом. Програми можна слухати як на території України, так і в Росії. Потужний 800-кВт передавач забезпечує покриття в Україні та європейської частини Російської Федерації.

Інтернет-користувачі можуть слухати програми на сайті радіо. Тут також публікується розклад програм російською мовою. До послуг користувачів також архів передач – їх можна прослухати у зручний для слухача час.

Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко зазначив, що мережа іномовлення розвивається з метою формування позитивного іміджу України, інформування про міжнародне співробітництво, успіхи реформ, інвестиційні та туристичні можливості.

Опубліковано у Культурне життя. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.