У Самборі проходить виставка, присвячена 25-літтю виходу УГКЦ з підпілля

“Велич Божого Милосердя” – так називається експозиція, присвячена 25-літтю легалізації УГКЦ, розгорнута в музеї Леся Курбаса м. Самбора з приватної колекції  жителя Самбора Степана Павлішака. На виставці представлені світлини, буклети різних років, пам’ятні медалі, перекидні календарі, духовна література місцевих авторів, часописи “Світло”,”Слово”, “Добрий пастир”,”Місіонар”,”Собор”,”Господь і я”,”Унівський прочанин”,”Христовий виноградник”,”Христова нива”,”Пізнай правду”,”Патріярхат” та ін.

Чільне місце на виставці займають пам’ятні молитовники, які друкувалися з нагоди зїзду УМХ у Львові 1990 р., повернення глави УГКЦ до України 1991р., піших прощ Самбір-Зарваниця, Львів-Унів, Прилбичі-Добромиль, Рудки-Прилбичі та ін., прощі до Риму з нагоди посвячення відновленого собору Святої Софії у жовтні 2012р., посвячення Патріаршого собору у Києві, хіротоній владик Дмитра Григорака, Бориса Гудзяка, Євгена Поповича, Михайла Бубнія, Василя Тучапця, Богдана Манишина, Йосафата Мощича, Григорія Комара; пам’ятні образки.

Це друга виставка самбірського колекціонера присвячена 25-літтю легалізації церкви. У квітні була представлена виставка з нагоди виходу у світ 250-го числа  часопису “Місіонар”.

Повідомила Любов Тепла,   завідувач музею Леся Курбаса м. Самбора

Опубліковано у Культурне життя. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.