У Львові встали на захист сімейних цінностей в Конституції України

21 серпня 2015 року Божого в місті Львові, у приміщенні Філософсько-Богословського факультету Українського Католицького Університету, з ініціативи Комісії у справах мирян УГКЦ та Львівської обласної громадської організації Товариства «Рух за життя» відбувся круглий стіл на тему: «Конституційний захист життя людини від моменту зачаття й збереження сім’ї як союзу чоловіка і жінки та сімейних цінностей в Конституції України». В Круглому столі взяли участь представники Церков, громадських та релігійних організацій Львова та інших міст України. Учасники Круглого столу обговорили ситуацію щодо пропонованих змін до Конституції України, у яких скасовується традиційне визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки та відкривається можливість для узаконення протиприродних моделей співжиття. Після обговорення учасники прийняли відповідне звернення.

ЗВЕРНЕННЯ
У зв’язку з з непрозорими процесами у напрацюванні й прийнятті нового тексту Конституції України, у якому скасовується традиційне визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки, відкривається можливість для узаконення протиприродних моделей співжиття та відсутнє ґарантування права людини на життя до моменту її народження, ми, учасники Круглого столу, звертаємося до Предстоятелів українських Церков, депутатів районих, міських, обласних та Верховної ради із закликом стати на захист сімейних цінностей та життя зачатих дітей України.

Закликаємо:
1. Предстоятелів Церков: Оголосити всенародну молитву за збереження сім’ї як союзу чоловіка і жінки, за захист життя людини від її зачаття і до природної смерті, та закликати до покаяння за гріхи народу.
2. Громадян, громадські та релігійні організації України: У листах до Президента, Верховної ради України, Конституційної комісії, уряду України висувати вимоги захисту шлюбу як союзу чоловіка і жінки та захисту життя людини від її зачаття і до природної смерті.
3. Президента України, депутатів Верховної ради України, Прем’єр-міністра та Кабінет міністрів України: Підтримати зміни до Конституції України, запропоновані Всеукраїнською Радою Церков і Релігійних організацій 10 липня 2015 року (http://vrciro.org.ua/…/437-uccro-proposals-for-constitution…).
4. Голів та депутатів місцевих рад України: Звернутися з відкритим листом до Президента України, Верховної ради України, Конституційної комісії, Прем’єр-міністра та Кабінету міністрів України з вимогою зберегти в новому тексті Конституції України визначення шлюбу як союзу жінки і чоловіка та впровадити ґаранатування права на життя людини від її зачаття і до природної смерті.
5. Представників ЗМІ: поширювати правдиву інформацію про загрози інституту сім’ї та життю людини в Україні.
Учасники Круглого столу «Конституційний захист життя людини від моменту зачаття й збереження сім’ї як союзу чоловіка і жінки та сімейних цінностей в Конституції України»
21 серпня 2015 р. Б.
м. Львів

Повідомив Петро Гусак

Опубліковано у Культурне життя. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.