У Львові відбувся міжпарафіяльний футбольний Турнір Миру

11-го червня завершився міжпарафіяльний турнір з міні-футболу для підлітків віком 12-14 років. Він проходив з ініціативи благодійного фонду «Карітас-Львів УГКЦ» на футбольному полі львівської парафії Пресвятої Богородиці Володарки України, що на вул. Новознесенській.

Як ми вже повідомляли, у турнірі взяли участь команди львівських парафій Пресвятої Богородиці Володарки України, Воскресіння Господа Нашого Ісуса Христа, Різдва Пресвятої Богородиці, святих Ольги і Єлизавети, Благовіщення Пресвятої Богородиці та команда Карітасу Львова.

Кожна команда мала можливість зіграти 5 матчів. Всі учасники були нагороджені пам’ятними грамотами, переможці – футбольними кубками. Почесне 1 місце виборола команда парафії Воскресіння Христового (вул. Городоцька, 319а).

Подібний турнір був проведений у грудні минулого року. Отець Андрій Сенейко, директор львівського Карітасу, зазначив, що мріє проводити такі турніри двічі на рік і заохочує, щоб брали участь більше львівських парафій, принаймні десять. Також можна організовувати матчі для різних вікових категорій. Учасники команд – не професійні футболісти, а любителі, які також активно допомагають на парафії – члени вівтарних дружин, братств та інших церковних спільнот.

Поле для міні-футболу було обладнано понад 5 років тому. Проведено дренаж, настил, освітлення, є відповідна загорода. Отець Зеновій Хоркавий, парох храму Пресвятої Богородиці Володарки України, розповідає, що тут постійно проходять матчі. Сама парафія має футбольні команди різних вікових груп. Знесіння – це промисловий район, де є діти, що не мають достатньої батьківської уваги і тому схильні до шкідливих звичок. Футбол – чудова альтернатива, що допомагає вести здоровий спосіб життя.

 

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.