У Карітасі Львова відзначили Міжнародний день захисту дітей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 2 червня у Карітасі Львова відбулось свято за участю найменших вихованців – діток від 3-х до 6-ти років. У залі для ігр і танців чисельно зібрались батьки і родичі – навіть забракло для всіх місця. Свято розпочалось урочистим танцювальним виходом дітей. Всі разом помолились до Отця Небесного і Ангела–Хоронителя. Звучали вірші про маму, родину, Україну. Разом відгадували загадки і весело танцювали. До ігр і танців долучились також і батьки – це стало для них приємною несподіванкою.

Керівник кризового центру «Діти вулиці» Марія Неділя подякувала батькам за чисельну присутність. Вона зазначила, що метою цього свята було показати, яких ми маємо чудових, талановитих дітей. Всі вони є дітьми Божими і потребують любові та уваги.

Нагадаємо, що дошкільний заклад для дітей з багатодітних, малозабезпечених і кризових родин, який розташований у приміщенні Карітасу по вулиці Костя Левицького, 111, відвідують 35 вихованців. Тут вони мають чотириразове харчування, ними опікуються досвідчені вихователі, які насамперед, прагнуть забезпечити дітям комфорт, увагу. З дітьми співають, малюють, вчать танцювати і т. д. Малята бавляться і дихають свіжим повітрям на дитячому майданчику, вдень є можливість для відпочинку  на зручних дитячих ліжечках.

Дитячий садочок є одним із перших проектів Карітасу Львова . Він почав функціонувати з 1999 року.

http://caritas-lviv.org/

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.