У Карітасі Львова відбулась зустріч парафіяльних волонтерів соціального служіння

Вже два роки поспіль «Карітас-Львів УГКЦ» вишколює волонтерів соціального служіння для львівських парафій. Найбільш активно працюють волонтери у парафіях Покрову Пресвятої Богородиці, Пресвятої Богородиці Володарки України, св. Андрія і св. свщмч. Йосафата, Благовіщення Пресвятої Богородиці, св. Володимира (смт. Рудно), Різдва Пресвятої Богородиці. У кожній з цих церковних спільнот діє осередок парафіяльного Карітасу, є спеціальна дошка оголошень і скринька для пожертв на справи милосердя.

Нещодавно у приміщенні по вул. Івана Франка, 9 відбулась зустріч волонтерів парафіяльного Карітасу. Окрім представників вищезазначених парафій взяли також участь волонтери із церков: Архистратига Михаїла, Вознесііння Господнього, св. Анни.

Перша частина зустрічі – молитовна. Спільно молились за допомогою молитовника волонтера «Будьте милосердні», що виданий з ініціативи Карітасу Львова і спеціально призначений для волонтерів соціального служіння, зокрема, на парафіях. Окрім звичайних молитов у ньому є псалми, у яких висловлюється довіра до Бога, прохання про прощення гріхів, а також молитва за доброчинців і молитва волонтера про покликання до служіння. На цій зустрічі,зокрема, молились також і за недужих. Отець Андрій Сенейко зосередив увагу присутніх на тому, як найкраще послужити хворим. У другій частині обговорювали проблеми і труднощі у служінні важкохворим, інвалідам. Багато з таких людей хоч і немічні тілом, але сильні духом і є також прикладом для нас. Через кожну таку особу Ісус Христос промовляє до нас і спонукає до дії.

На попередній зустрічі, що відбувалась у вересні, обговорювали тему вигоряння і усамітнення. Отець Андрій Сенейко зазначив, що маємо потребу усамітнитися – побути на самоті з Богом. Саме на самоті концентруємося на Божому милосерді, у тиші концентруємося на молитві.

http://caritas-lviv.org/

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.