У Голлівуді зніматимуть фільм про Мати Терезу

Голлівудська кіностудія Origin Entertainment поставить біографічний фільм, присвячений Матері Терезі з Калькутти ( 1910-1997 ), яку Католицька Церква ввела  до лику блаженних. Фільм вийде в прокат у 2015 р., повідомляє агентство CWN з посиланням на статтю в Hollywood Reporter.

Продюсер фільму, названого «I Thirst» («Я прагну»), Тоні Кренц (Tony Krantz) раніше був виконавчим продюсером телесеріалу «24», а також  одним зі сценаристів фільму «Hotel Rwanda» («Готель Руанда»), що вийшов в 2004 р.

Тоні Кренц сказав, що працюватиме в тісному контакті з «Місіонерами Благодійності», католицьким жіночим чернечим згромадженням, яке заснувала Мати Тереза.

«Вони не повинні  бути лише частиною фільму, але також можуть стати одними із його співавторів », – зауважив Кренц.

Мати Тереза з Калькути – засновниця доброчинних місій, лауреат Нобелівської премії миру за 1979 рік. Впродовж понад сорока років допомагала злиденним, хворим і сиротам у місті Колката в Індії. Доброчинні місії під керівництвом матері Терези розповсюдили свою діяльність й на інші країни. Про неї йдеться у документальному фільмі (1969 р.) й книзі Малькольма Маґґеріджа «Щось прекрасне для Бога».  У 1971 році папа Павло VI нагородив матір Терезу першою премією миру імені папи Іоанна XXIII.

Детальніше про Мати Терезу:

Опубліковано у Uncategorized, Культурне життя | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.