Творці «Аватара» знімуть фільм про Фатіму

Митці, які брали участь у створенні фільму «Аватар», розпочали працю над анімованим фільмом про марійні об’явлення у Португалії. Стрічка створюється у техніці тривимірності й матиме п’ять мовних версій.

За словами продюсера Педро Олівейри, керуючого директора студії Imaginew, до роботи над новим завданням вдалося залучити графіків, які працювали над багатьма касовими фільмами.

— Робота над фільмом уже розпочалася. Повністю зроблений він буде на території Португалії, хоча до участі залучено чимало іноземців. Над нашим фільмом, зокрема, працюють Марко Ді Лукка, Фелікс Барбас і Віржині Бурден, які брали участь у створенні «Аватара», «Володаря перснів», а також «Людей Х» і «Гаррі Поттера», — сказав Олівейра.

Прем’єра фільму, за його планами, має відбутися 2017 року, на століття фатімських об’явлень. 15% прибутку від фільму планується призначити на благодійні акції для дітей. Продюсер також сказав, що, найімовірніше, ці кошти потраплять до жертв воєн на Близькому Сході.

— Остаточне рішення у цій справі ухвалюватиме Ватикан, з яким ми залишимося в тісному контакті під час роботи над фільмом, — каже Педро Олівейра.

Цю стрічку можна буде дивитися дітям від 8?річного віку. Він має вийти поза рамки самих об’явлень 1917 року і єднати наші часи з минулими. В анімованому фільмі будуть також сюжетні лінії, пов’язані з політикою.

— Це буде образ нашої нинішньої дійсності, що переплітається з подіями, уміщеними у трьох Фатімських таємницях. Ми не могли в ньому оминути питань, пов’язаних із двома світовими війнами та падінням Залізної завіси. Тому у фільмі неодмінно з’явиться Йоан Павло ІІ, тобто людина, яка вирішальною мірою посприяла поразці комунізму в Європі. Цей папа був також однією з ключових фігур для ширення фатімських послань, — каже продюсер.

Крім Йоана Павла ІІ, у фільмі з’явиться також і папа Франциск. Керівництво Imaginew не приховує, що з ватиканськими властями тривають останні допрацювання деталей на тему прав використання зображення Хорхе Берґольйо в анімаційній версії.

— Хоч ми вже розпочали роботу над фільмом, то нам усе одно ще не вдалося зібрати всіх коштів для завершення цієї ідеї. Ми розраховуємо на спонсорів із багатьох держав, особливо ж держав католицьких, — каже португальський підприємець.

На противагу до «Аватара», фільм про Фатімські об’явлення не вийде на кіноекрани. Його творці прагнуть, щоб він був доступний на телевізійних каналах усього світу, і розраховують, що церковна ієрархія, а зокрема Папа Франциск, допоможуть у промоції фільму.

За матеріалами: deon.pl

CREDO

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.