Трансляції Великодніх богослужінь на українському телебаченні

18 квітня Перший Національний, 5 канал
22:15–24:00 – Хресна Дорога в Колізеї (Ватикан) під проводом Святішого Отця Франциска.

Разом з мільйонами християн-католиків – 14 зупинок-роздумів про благодать Христової мужності. І не стільки суму, скільки світла є у сходженні на Голгофу! Цей найвеличніший земний шлях витривалості й гідності перетворив скорботу на Радість.

19 квітня Перший Національний
23:45–24:00 – Хресна хода навколо кафедральних храмів України.

01:50 – Надгробне, Воскресна Утреня в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ. Великоднє привітання Блаженнішого Святослава.

20 квітня Перший Національний, 5 канал

11:15–13:30 – пряма трансляція з Ватикану.

Пасхальна Служба Божа й Апостольське Благословення для Рима і світу «Urbi et Orbi» Святішого Отця Франциска з площі Св. Петра.

Богослужіння коментуватимуть: головний редактор Першого Національного телеканалу України Христина Стебельська, докторант Григоріанського університету о. Олександр Дасік (РКЦ), о. Ігор Яців (УГКЦ).

Телеканал ZIK також транслюватиме великодні богослужіння з Ватикану. Про це повідомляє прес-служба каналу.

У п’ятницю, 18 квітня, о 22:15 телеканал ZIK розпочне пряму трансляцію Хресної дороги у римському Колізеї. А в неділю, 20 квітня, об 11.15 – у прямому ефірі святкова меса з площі св. Петра у Ватикані за участю Папи Римського Франциска. Доповнить святкові трансляції на ZIK у неділю традиційне Великоднє Папське послання та благословіння Urbi et Orbi, яке понтифік проголошує вірянам під головних християнських свят. Початок прямого ефіру – о 13:00. Трансляції з Ватикану відбуватимуться у співпраці з телеканалом «EWTN-Україна».

Як повідомляла «Телекритика», Перший національний і 5 канал транслюватимуть великодні богослужіння 18, 19 і 20 квітня з Ватикану та головних храмів України. «Інтер» у ніч з 19 на 20 квітня транслюватиме богослужіння зі Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. ТРК «Львів» 20 квітня покаже великодню літургію з архикатедрального собору святого Юра у Львові.

Опубліковано у Анонси та оголошення | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.