Організатори не планують скасовувати Alfa Jazz Fest, однак репертуар буде змінено

У зв’язку із трагічними подіями, які відбулися сьогодні вночі на Луганщині, організаційний комітет міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих. Сьогодні кожен концерт фестивалю починатиметься з хвилини мовчання в пам’ять про загиблих.

Про це 14 червня повідомляють організатори заходу.

Крім того, як зазначається у повідомленні, під час концертів всі бажаючі можуть долучитись до благодійної акції – збору коштів для допомоги сім’ям загиблих. Перед сценами фестивалю буде встановлено спеціальні бокси поруч з волонтером фестивалю. Всі кошти будуть передані безпосередньо сім’ям загиблих на Луганщині.

«Музиканти «Альфа Джаз Фесту» переглянули свої концертні програми: відтак репертуар буде змінено. Cьогоднішня музика – це молебень за загиблими», – зазначають організатори фестивалю.

Як повідомляла IA ZIK, громадсько-журналістський рух «Народний контроль», Народна Самооборона Львівщини та рух «Економічний бойкот. Львів» оприлюднили спільне звернення до міського голови Львова Андрія Садового щодо неможливості проведення у Львові джазового фестивалю Alfa Jazz Fest у час, коли гинуть українці.

ЗІК

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.