Реорганізація Радіо “Воскресіння”

Дорогі слухачі та медіа-партнери!

Радіо “Воскресіння” з 1 січня 2015 року призупиняє свою діяльність на час проведення реорганізації. Тимчасово також припиняється виробництво щоденних радіопрограм.

Метою реорганізації є підвищення ефективності, оптимізація витрат та зменшення фінансового навантаження на наших жертводавців, розвиток волонтерських методів праці для здійснення діяльності, перехід на сучасні технології.

У зв’язку з реорганізацією будуть ліквідовані юридичні особи, що були задіяні в реалізації проекту, а саме: Виконавча дирекція благодійної організації “Фонд сприяння “Радіо “ВОСКРЕСІННЯ”, ТРК “Ковчег” та Агенція Релігійної Інформації. Усі штатні працівники будуть звільнені з 27.02.2015 року.

Матеріали, які розміщені на нашому сайті, можуть і надалі використовуватися радіо-мовниками на безоплатній основі за умови обов’язкового посилання на Радіо “Воскресіння”.

Надсилайте Ваші побажання, зауваження та пропозиції у письмовій формі на адресу редакції, а також на електронні адреси наших працівників, які розміщені на сайті Радіо “Воскресіння” у розділі “КОНТАКТИ”.

Сердечно дякуємо всім, хто привітав нас із 25-річчям з часу виходу в ефір у 1989 році першої передачі Радіо “Воскресіння”!

Щастя Вам у новому 2015 році, миру, злагоди та Божого Благословення!

З любов’ю до всіх Вас,

Ваше Радіо “Воскресіння”

До наступних зустрічей в оновленому українському ефірі!

 

Коментарі закриті.