Презентація книги Тома Д. Гранта «Агресія проти України: територія, відповідальність та міжнародне право»

В Українському католицькому університеті пройде презентація книги професора Кембриджського університету (Великобританія), співробітника Lauterpacht Center Тома Д. Гранта «Агресія проти України: територія, відповідальність та міжнародне право» . Це буде дебютна українська презентація одного з перши зарубіжних досліджень агресії в України з точки зору права.
Книга побачила світ у березні цього року в британському видавництві Palgrave і присвячена юридичним аспектам агресії та збройного конфлікту на території України та правовій оцінці порушення територіальної цілісності та непорушності кордонів України, в тому числі тимчасової окупації території Криму. Особлива увага в книзі приділяється питанням міжнародно-правової відповідальності за порушення територіальної цілісності в Україні та агресію щодо неї.

Презентація відбудеться 27 травня, о 16:00 в ауд. 405 Академічного корпусу Українського католицького університету (вул. Козельницька, 2).

До участі запрошуємо правників, спеціалістів з міжнародного права та міжнародних відносин, науковців та дослідників.

Попередня реєстрація обов’язкова за цим посиланням – http://goo.gl/forms/yDB1sBJs6k

Контакти та акредитація ЗМІ – rlc@ucu.edu.ua, 093 993 93 51

Захід організовується Центром верховенства права Українського католицького університету спільно з Львівським центром міжнародного права за сприяння Львівського відділення Асоціації правників України.

Довідка:

Професор Томас Д. Грант (Thomas D. Grant) є випускником Гарвардського та Єльського університетів та дослідником Центру Лаутерпахта (Кембридж, Великобританія) та викладачем Кембриджського університету. Веде активну діяльність в сфері юридичної практики, в тому числі співпрацюючи із урядами держав та міжнародними організаціями, як юридичний радник брав участь у двох президентських кампаніях в США. Протягом свого перебування в Кембриджі працював спільно з чинним суддею Міжнародного суду ООН Джеймсом Кроуфордом. Як представник сторін, брав участь в розгляді цілої низки справ в Міжнародному Суді ООН, Трибуналі з міжнародного морського права та судах в США. Автор цілої низки праць з актуальних питань міжнародного права, в тому числі “Визнання держав” (1999), “Вступ в організацію Об’єднаних Націй” (2009) тощо.

Опубліковано у Анонси та оголошення | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.