Презентація арт-буку художника Андрія Хіра «Забобони»

Галерея сучасного мистецтва УКУ запрошує на презентацію арт-буку художника Андрія Хіра «Забобони».

Книга стала відправною точкою для однойменного виставкового проекту, який нещодавно показав Арт-центр “Я Галерея” у Києві. Проект представляє авторську інтерпретацію етнографічних праць українських дослідників В. Гнатюка, А. Онищука та В. Шухевича.

«Логіка історій, описаних у цих працях, часто відрізняється від реалістичної та раціональної, – говорить автор. – Доречним може бути термін «народна метафізика», оскільки часто нелогічні ірраціональні історії та перекази є цілісними космогонічними концепціями, що специфічно пояснюють світобудову, володіють чіткою структурою, складною ієрархією та класифікацією міфічних істот». В арт-буці, так само як і у виставковому проекті, художник використав прийом асоціативної нарративної візуалізації текстів.

Презентація за участі автора Андрія Хіра та дизайнера арт-буку Оксани Хір відбудеться у п’ятницю, 17 квітня, о 17:00 в Галереї сучасного мистецтва УКУ, за адресою вул. Козельницька 2а (гуманітарний факультет Українського Католицького Університету). Контактний телефон +380972206889

Вхід вільний!

Опубліковано у Культурне життя. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.