Працівники львівського Карітасу переймають досвід чеських колег

З 15 до 20 червня працівники «Карітас-Львів УГКЦ» перебувають у Чехії на запрошення колег із Карітасу Зноймо. Мета поїздки – ознайомлення із діяльністю Карітасу Чеської республіки, обмін досвідом у соціальній роботі. У програмі поїздки – відвідини Нератова, Бартосовіц, Знойма, Праги, Брецлава. Працівники львівського Карітасу перейматимуть досвід чеських колег у роботі із особами старшого віку, інвалідами, із сім’ями, що перебувають у кризових ситуаціях, із особами з алкогольним узалежненням та ін.

Нещодавно керівник Карітасу Знойма Євген Адамек та його помічниця Гелена Горакова побували в Україні. Зокрема, у Львові вони відвідали багатодітні сім’ї, а також Львівську психіатричну лікарню, де перебувають на реабілітації військові із зони антитерористичної операції. Окрім Карітасу Львова Карітас Зноймо співпрацює із Карітасом Мукачева, соціальним центром в Ужгороді, здійснює благодійну діяльність у Золочеві. Допомогу в Україні вони розпочали у 2000 році із Закарпаття, коли підтримали дитячі будинки сімейного типу. Сьогодні Карітас Зноймо допомагає соціально неблагополучним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу, біженцям зі Сходу України, фінансує медичні витрати, купівлю продуктів. Також за їх фінансової підтримки в Україні діють свічкові майстерні, у яких працюють особи з обмеженими можливостями.

На думку Євгена Адамека, найбільшою проблемою в Україні є корупція, також він вважає, що держава повинна надавати можливість українським благодійним фондам писати проекти і підтримувати найкращі з них.

http://caritas-lviv.org/

Опубліковано у Культурне життя | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.