Всеукраїнська конференція “Організація катехитичного служіння у протопресвітератах УГКЦ в Україні”

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 4
Loading...

Про організацію катехитичного служіння у протопресвітератах (деканатах) Української Греко-Католицької Церкви в Україні говорили 8 жовтня на всеукраїнській конференції, що відбулась у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа.  За сприяння Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ у зустрічі взяли участь голови деканальних катехитичних рад із всієї України. Всього таких рад є 144, катехитичних шкіл близько 300, а катехитів – понад 5000.

Конференція розпочалась архиєрейською літургією, яку очолив владика Богдан Дзюрах, секретар Синоду єпископів УГКЦ і керівник адміністрації Патріаршої курії. У проповіді владика, зокрема, зазначив, що завдання катехита є наблизити серце людини до Господа Бога.

З доповідями на конференції виступили владика Богдан Дзюрах, с. Луїза Цюпа, СНДМ, заступник Голови Патріаршої Катехитичної комісії УГКЦ та о. Михайло Гарват, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ. Говорилось про те, що  катехизація має тривати впродовж цілого життя християнина, починаючи з 5 років, а особливу увагу сьогодні Церква звертає на катехизацію дорослих, катехуменат.  В УГКЦ вже розроблена програма щодо катехизації дорослих.

Опісля учасники конференції працювали у 9 групах, де подавали свої пропозиції для покращення катехитичного служіння і окреслювали основні труднощі у праці на деканальному рівні.

У перспективі в кожній парафії повинна бути катехитична школа, де будуть навчатись любові до Бога діти, молодь та дорослі.

Учасники конференції Організація катехитичного служіння у протопресвітератах УГКЦ в Україні

Учасники конференції Організація катехитичного служіння у протопресвітератах УГКЦ в Україні

( 13.20 MB ) доповідь секретаря Синоду єпископів УГКЦ, керівника адміністрації Патріаршої курії владики Богдана Дзюраха
( 7.27 MB ) доповідь заступника Голови Патріаршої Катехитичної комісії УГКЦ с. Луїзи Цюпи
( 4.09 MB ) доповідь голови Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ о. Михайла Гарвата

Опубліковано у З місця події | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.