Василь Пасічник. Реалізація духовного виміру української національної ідеї (частини 4-7)

Авторські передачі кандидата політичних наук Василя Пасічника «Реалізація духовного виміру української національної ідеї»

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 1
Loading...

Яким чином використовує релігію натовпо-олігархічний устрій суспільства? У чому полягає християнська концепція суспільного устрою? Чи може бути політична та економічна свобода без духовної свободи, яку несе віра в Ісуса Христа? Яку суспільну цивілізаційну модель передбачає українська національна ідея? Чи є утопією мрія людства про правдиве  і справедливе суспільство? Чи стане Україна наріжним каменем нової духовної християнської цивілізації?  Над цими питаннями розмірковує кандидат політичних наук Василь Пасічник у передачах з циклу «Реалізація духовного виміру української національної ідеї».

Митрополит Андрей Шептицький: «Християнин має любити усіх людей, але це не перешкоджає, що найпершою любов’ю має любити свою родину і свою Вітчизну. І як любов до ближнього не противиться любові до родини, так не противиться  і любові до Вітчизни. Християнин може і повинен бути патріотом, але його патріотизм не може бути ненавистю… Любов на ділах,а не на словах полягає» .

Василь Пасічник

Василь Пасічник

( 2.65 MB ) Реалізація духовного виміру української національної ідеї. Частина 4
( 2.18 MB ) Реалізація духовного виміру української національної ідеї. Частина 5
( 2.94 MB ) Реалізація духовного виміру української національної ідеї. Частина 6
( 3.70 MB ) Реалізація духовного виміру української національної ідеї. Частина 7

 

До ефіру підготувала редактор Любомира Бурка

Опубліковано у Авторські програми | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.