“Слугині Світла”. До 120-річчя згромадження ССНДМ. (Серія радіопрограм редактора Лідії Пуги)

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 2
Loading...

Історія згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії (ССНДМ), розповіді про життя сестер за книгою Ольги Кіс “Слугині Світла”

Сестри служебниці (зліва направо) Тереза Безпалько, Порфирія Грень, Мирона Шклянка, Ореста Боршовська

Сестри служебниці (зліва направо) Тереза Безпалько, Порфирія Грень, Мирона Шклянка, Ореста Боршовська

( 6.60 MB ) Інтерв’ю за участю провінційної настоятельки ССНДМ с. Надії Котур, укладача видання «Слугині світла» с. Терези Безпалько та історичного редактора книги с. Орести Боршовської
( 6.31 MB ) Продовження інтерв’ю про згромадження ССНДМ та книгу «Слугині Світла»
( 6.15 MB ) Розповідь про життя та служіння сестри Порфирії Грень (за книгою Ольги Кіс «Слугині світла») за участю героїні розповіді. Частина 1.
( 6.16 MB ) Розповідь про життя та служіння сестри Порфирії Грень (за книгою Ольги Кіс «Слугині світла») за участю героїні розповіді. Частина 2.
( 6.09 MB ) Розповідь про життя та служіння сестри Мирони Шклянки (за книгою Ольги Кіс «Слугині світла») за участю героїні розповіді.

У циклі програм Радіо “Воскресіння”, присвяченому 120-річчю заснування згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, розповідається про історію заснування згромадження, про існування домів сестер-служебниць у світі, про літературу, присвячену згромадженню та його засновникам — оо. Є. Ломницькому та К. Селецькому, першій настоятельці згромадження — Блаженній Йосафаті Гордашевській.

Нещодавно у видавництві “Місіонер” у Львові вийшла друком книга Ольги Кіс «Слугині Світла», присвячена сторінкам життя черниць згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії провінції Співстраждання Матері Божої в Україні. Ця книга — життєпис лише десяти черниць, які, прагнучи істинного Світла — Христа, не тільки самі прийняли це Світло і послідували за ним ще на світанку свого життя, а й несли його оточуючим.

У програмах беруть участь провінційна настоятелька згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії провінції Співстраждання Матері Божої в Україні сестра Надія Котур, укладач видання «Слугині Світла» сестра Тереза Безпалько, історичний редактор книги сестра Ореста Боршовська та дві з десяти сестер, про долю яких розповідається у книзі: сестри Порфирія Грень та Мирона Шклянка.

Опубліковано у Сучасне монашество | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.