Салезіяни о. Степан Тимончак та о. Андрій Боднар про Молодіжний навчальний центр імені св. Івана Боско і проект “Соціальний готель” (редактор Любомира Бурка) 11.06.2012

Молодiжний навчальний центр iменi св. Iвана Боско, що у Львові, – перший в Україні професійно-навчальний заклад, яким опікується монаше Салезіянське згромадження. Тут можна оволодіти професiями: перукар-модельєр, секретар керiвника, оператор комп’ютерного набору, столяр, виробник художніх виробів з дерева, і швачка та кравець.

Салезіяни о. Степан Тимончак та о. Андрій Боднар

Салезіяни о. Степан Тимончак та о. Андрій Боднар

( 5.91 MB ) Молодiжний навчальний центр iменi св. Iвана Боско та проект «Соціальний готель»

Молодіжний навчальний центр створений у 2003 році, надає високоякісну професійну освіту і також виховує молодь на християнських засадах. Запобіжна система виховання базується на трьох колонах: релігія, розум та любов.

Салезіяни мають подібні професійно-технічні заклади у 71 країні світу. Окрім шкіл, вони опікуються також і соціальними проектами. Серед них – соціальний готель та нічліжка у Львові.

Детальніше про це у студії Радіо «Воскресіння» спілкуватимемось з отцем Степаном Тимончаком, настоятелем і директором Молодiжного навчального центру iменi св. Iвана Боско та отцем Андрієм Боднаром, відповідальним за проект «Соціальний готель».

Опубліковано у Сучасне монашество. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.