«Запрошення до суспільного діалогу» – регіональний круглий стіл у Львові 21 вересня 2012 року. (В рамках Ініціативи Першого Грудня)

Т. Возняк, І. Юхновський, М. Маринович

Т. Возняк, І. Юхновський, М. Маринович

( розмір 8.02 MB )
( розмір 8.67 MB )

21 вересня в рамках Ініціативи Першого Грудня відбувся Регіональний круглий стіл у Львові. У ньому взяли участь близько 60 учасників, які обговорили проблематику з ключових сфер суспільного життя та шукали відповіді на питання, що були сформульовані у резолюції Національного круглого столу “Запрошення до суспільного діалогу”. Із вступним словом виступив Мирослав Маринович, віце-ректор Українського католицького університету. Доповідали Т. Возняк, В. Щербина, М. Маринович, М. Зубрицька, Т. Плахтій.  Завершальне слово мав академік Ігор Юхновський. Робота Регіонального круглого столу відбувалась у форматі динамічної мережі. Працювало 5 профільних груп, на яких вироблялись альтернативи та складові рішень у формі мозкового штурму, а також перехресні групи, де обговорювались вироблені альтернативи.

Профільні групи розглядали такі теми:

1. У чому причини падіння довіри людей до влади у державі? Якими мають бути підходи та принципи нової політики, яка б виражала інтереси громадян і суспільних груп?

2. Як створити умови для чесного бізнесу? Що таке моральна економіка? Що є альтернативою монополіям та хижацькому взаємознищенню учасників економічного процесу?

3. Як уникнути зростання протистояння в гроадському житті країни? Як позбавити політиків можливостей маніпулювати проблемами минулого? Якою має бути модель національної пам’яті в Україні?

4. Як на основі поєднання історичного досвіду українців, їх найкращих ментальних рис та сучасних здобутків людської цивілізації забезпечити успішність, конкурентноздатність, креативність, інноваційність українського суспільства? Якою має бути освіта та просвіта для забезпечення формування нових якостей українців в умовах інформаційного суспільства?

 

Опубліковано у З місця події | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.