Молодіжний радіожурнал «Галузка добра» за участю студентів Львівської духовної семінарії Святого Духа. Випуск № 3: Воскресіння Христове

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 1
Loading...

Програма Радіо “Воскресіння” молодіжний радіожурнал «Галузка добра» за участю студентів Львівської духовної семінарії Святого Духа. Випуск № 3.

У ці світлі дні до великодніх вітань долучається і спільнота Львівської Духовної семінарії Святого Духа на чолі з ректором отцем Ігорем Бойком. Святкову молодіжну програму «Галузка добра» підготували семінаристи Геннадій Аронович та Іван Вихор. Музичне оформлення – Богдан Романов.

( розмір 5.76 MB )

До ефіру програму підготували звукооператор Віталій Бохонко та редактор Любомира  Бурка

Христос Воскрес!

Шановні радіослухачі, Вас вітають семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа у нашій радіопередачі «Галузка добра» на хвилях радіо «Воскресіння».

Сьогодні ми переживаємо святкування величного празника Христового Воскресіння. У одному із своїх великодніх послань Блаженніший Святослав, Глава й Отець Української Греко-Католицької Церкви відзначив: «У цей урочистий день Воскресіння Христового Його Церква, сповнена небесним світлом, оспівує Господа, який переможно виходить із запечатаного гробу. Як темрява не може зупинити чи обмежити світла, так само смерть і гріб не змогли втримати Джерело життя – нашого Спасителя, який наповняє сьогодні Всесвіт своїм світлом і своєю благодаттю».

Тому, спробуймо сьогодні відкрити для себе заново Таємницю Христового Воскресіння, сколихнувши себе важливими запитаннями: що для мене у сучасному світі означає ангельська звістка про Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа і яким чином ми повинні зустрічати Воскреслого Спасителя у своєму серці?

о. Михайло Плоцідем

Насамперед, запрошуємо Вас пороздумувати над значенням цього празника для кожного із нас з отцем Михайлом Плоцідемом, доктором морального та пасторального богослов’я і новопризначеним виховником Львівської Семінарії.

У одному із своїх творів філософ Халіл Джебран, звертаючись до дорослих сказав про дітей: «Ви можете намагатися бути подібними на них, однак не намагайтеся зробити їх подібними на себе. Адже життя не йде назад і не чекає на Вчора». Саме тому, ми спробували розпитати наших наймолодших Софійки, Христинки, Мілени, Артема та Насті про те, які звичаї панують у їхніх родинах під час святкування Воскресіння та що для них найголовніше у цьому святкуванні.

Здавна в українській культурі існує звичай стукатись писанками, вітаючи один одного зі світлим празником Христового Воскресіння. Подібно й наша семінарійна спільнота стукає у Ваші серця з найкращими побажаннями.

о. Ігор Бойко
брат Остап Микитчин
о. Володимир Крушельницький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наша радіопередача підходить до свого завершення. Сьогодні ви, дорогі радіослухачі, мали нагоду почути думки про Христове Воскресіння, привітання з нагоди цього найвеличнішого свята у нашій церковній традиції, однак цей празник стане для по-справжньому близьким, коли дамо у своєму серці відповідь на запитання: «А чим же ж Пасха є для мене?». Зі святом Вас. До нових зустрічей. Христос Воскрес!

Опубліковано у Галузка добра | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.