Презентація видання “Українська Греко-Католицька Церква: Перші кроки. Ісповідництво. Відродження” за участю владики Богдана Дзюраха у львівській книгарні “Є”

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 2
Loading...

12 листопада 2013 року у Львові, в книгарні «Є» (проспект Свободи, 7), відбулась презентація книги «Українська Греко-Католицька Церква: Перші кроки. Ісповідництво. Відродження», що видана з нагоди ювілею 1025-річчя Хрещення України-Русі та освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві.

На презентації книги: владика Богдан Дзюрах, о. Ігор Яців, Володимир Ільченко

На презентації книги: владика Богдан Дзюрах, о. Ігор Яців, Володимир Ільченко

( 4.79 MB ) Презентація книги за участю владики Богдана Дзюраха у львівській книгарні Є

У презентації взяли участь владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, керівник проекту; протоієрей Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ, координатор проекту; Володимир Ільченко, шеф-редактор видавництва «Мандри», головний редактор проекту

Це унікальне презентаційне видання Української Греко-Католицької Церкви.  Владика Богдан Дзюрах назвав цю книгу малим літописом УГКЦ. “Літопис – це щось більше як проста суха інформація. Літопис відображає діяння Бога в житті нашої Церкви, а,  відтак,  як наша Церква діяла в житті  українського народу впродовж століть його історії”.

Книжка, як ідеться в передмові, розповідає про УГКЦ як «духовну інституцію, що об’єднує людей навколо Христової віри й давніх традицій єдності поміж християнами; про Церкву, яка відіграла особливу роль у збереженні української ідентичності, пройшла через горнило мучеництва в часи сталінського терору й Другої світової війни».

Розповідь про Церкву проілюстровано великою кількістю фотографій ? як сучасних, так і архівних, ? а також світлинами документів, творів сакрального мистецтва, графіками, картами.

Видання містить дванадцять розділів, які відображають історичний поступ Української Церкви ? від появи християнства на наших землях ? до драматичного ХХ століття й сьогодення. «Нашим бажанням, ? зазначають автори в передмові, ? було представити не тільки історію, структуру, архітектурно-сакральне розмаїття Української Греко-Католицької Церкви в її глобальному вимірі, а й показати духовний досвід окремої віруючої людини. Тому в кожному розділі ми говоримо про Святі Таїнства та обряди. Також представляємо парафії УГКЦ з різних куточків світу».

Книгу обсягом у 320 сторінок видано окремо українською та англійською мовами. Загальний наклад – 8 000 примірників.

Опубліковано у Books and Periodicals | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.