«Під твою милість прибігаємо, Богородице Діво!» Про Покров і заступництво Божої матері в історії та сьогоденні у розмові з головою ГО “Християнська Україна” Мирославом Данилківим та головним редактором журналу “Сівач” Олександром Свиридом.

Мирослав Данилків, Олександр Свирид

Мирослав Данилків, Олександр Свирид

( 5.98 MB ) «Під твою милість прибігаємо, Богородице Діво!» Про Покров і заступництво Божої матері  в історії та сьогоденні у розмові з головою ГО «Християнська Україна» Мирославом Данилківим та головним редактором журналу «Сівач» Олександром Свиридом.

У 2012 маємо дві важливі дати: 95 років від часу Фатімських об’явлень та 975 років з часу, коли Ярослав Мудрий віддав Україну-Русь під опіку Богородиці. Про те, як Пресвята Богородиця виявляла себе у людській історії, наскільки ми сьогодні звертаємось  до неї, чи почули і виконуємо її прохання під час  об’явлень у Фатімі з нагоди свята Покроси Пресвятої Богородиці  розмовляємо з гістьми студії Радіо “Воскресіння” головою ГО “Християнська Україна” Мирославом Данилківим та головним редактором журналу “Сівач” Олександром Свиридом.

Опубліковано у Дослівно... | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.