Паломництво на канонізацію Пап Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ. Гості студії Радіо “Воскресіння” – о. Роман Тереховський і Олена Кулигіна

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 1
Loading...

Наближається час канонізації двох великих мужів XX століття – блаженних Папи Івана Павла II і Папи Івана XXIII. 27 квітня з цієї нагоди до Рима приїдуть прочани з усіх куточків земної кулі. На цю визначну подію матимуть можливість поїхати також і паломники з України. Зокрема, організовує поїздку до Вічного міста і паломницько-реколекційний центр «Рафаїл». У студії Радіо «Воскресіння» спілкуватимемось із о. Романом Тереховським і Оленою Кулигіною.

Гості студії  Радіо

Гості студії Радіо "Воскресіння" - о. Роман Тереховський і Олена Кулигіна

( 4.61 MB ) Паломництво на канонізацію Пап Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ. Спілкуємось з о. Романом Тереховським і Оленою Кулигіною

Паломницько-реколекційний центр «Рафаїл» запрошує всіх, хто пережив особливі події в житті, пов’язані з Блаженним Папою Іваном Павлом ІІ, поділитися короткою історією про це (не більше 5 тис. символів), до якої також можна додати фотографії, документи.

Автори п’яти історій, за які проголосують читачі, отримають у подарунок книгу видавництва «Свічадо» про життя Папи Івана Павла ІІ.

Переможець конкурсу, автор найкращого есе, яке визначить журі конкурсу, у подарунок отримає можливість взяти участь у подячній прощі до Ватикану, яка відбудеться з 23 до 29 квітня, та безпосередньо бути присутнім під час церемонії Канонізації 27 квітня 2014 року.

Ваші есе  надсилайте на електронну скриньку  palomnyk.rafail@gmail.com з позначкою «на конкурс» до 14 березня 2014 року. Надіслані історії будуть опубліковані на сторінці Паломницького центру Рафаїл у facebook, а кращі з них – в католицьких ЗМІ.

 

Опубліковано у Паломництво | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.