Олександр Данів про «Школу психологічного консультування» при УКУ

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 1
Loading...

У серії програм Радіо  «Воскресіння» йде мова про «Школу прикладної поведінкової терапії», щорічний набір до якої зараз продовжує Український католицький університет. Кореспондент  Радіо  «Воскресіння» розмовляє з викладачем «Школи прикладної поведінкової терапії» доктором психології з Державного університету штату Міссісіпі Сполучених Штатів Америки Олександром Данівим. Доктор Данів ? фахівець з когнітивної і поведінкової терапії, дипломований у клінічній психофармакології. За плечима доктора Даніва 35 років досвіду консультування і роботи в психіатричних клініках, у приватній практиці та викладання в університетах США. Нині доктор Данів живе в Львові і готовий поділитися з українцями своїм величезним досвідом.

Викладач «Школи прикладної поведінкової терапії» доктор психології, фахівець з когнітивної і поведінкової терапії Олександр Данів

Викладач «Школи прикладної поведінкової терапії» доктор психології, фахівець з когнітивної і поведінкової терапії Олександр Данів

( 6.15 MB ) Ч.1
( 6.11 MB ) Ч.2
( 6.04 MB ) Ч.3

До навчання у «Школі прикладної поведінкової терапії» запрошуються психологи, психіатри, педагоги, соціальні працівники, медики, священики і кожен, хто хоче вміти допомогти людині з психологічними проблемами. Викладання в «Школі» проводять сертифіковані у Сполучених Штатах Америки та Європі фахівці з когнітивно-поведінкової терапії. Якщо говорити досить спрощено – це терапія, яка володіє технологіями через аналіз поведінки людини виявити її проблеми і допомогти їй шляхом зміни поведінки в тій чи іншій ситуації, зміни ставлення до тих чи інших подразників. Таким шляхом людина може змінити себе, своє оточення і, зрештою, навіть життя, позбавитися великої частини проблем, які її турбували.

У попередній програмі ми говорили про те, що підґрунтям праці в «Школі прикладної поведінкової терапі»ї є соціально-когнітивна теорія особистості одного з найвизначніших психологів сучасності з українським корінням Альберта Бандури. Саме він є автором психотерапевтичного методу, що отримав назву «Систематична десенсибілізація», якому також успішно навчають у «Школі прикладної поведінкової терапії».

Доктор Данів також говорив про те, якими негативними є наслідки звички, притаманної так само і українцям, навіть з незначного приводу називати дітей дурними, що суттєво занижує їх самооцінку і позбавляє сподівань і стимулів щодо отримання високих результатів у майбутніх навчанні і праці.

Детальнішу інформацію про «Школу психологічного консультування» при Центрі психології Українського Католицького Університету можна отримати за адресою: м. Львів, вул.. Іларіона Свєнціцького, 17. Та за телефонами у Львові: 240-99-40 або 240-99-44.

 

 

Опубліковано у Практична психологія. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.