Оксана Гайова про книгу «365 днів з Великим Митрополитом. Роздуми на щодень»

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 3
Loading...

2014 і 2015 – ювілейні роки митрополита Андрея Шептицького. 1 листопада 2014 року — 70-ті роковини його відходу у вічність, а 29 липня 2015 – виповниться 150 років з дня народження Слуги Божого митрополита Андрея.

У студії Радіо «Воскресіння» науковий працівник історичного архіву у Львові, упорядник книжки «365 днів з Великим Митрополитом» Оксана Гайова

У студії Радіо «Воскресіння» науковий працівник історичного архіву у Львові, упорядник книжки «365 днів з Великим Митрополитом» Оксана Гайова

( розмір 9.61 MB )

Святоюрський святець, як ще називали Митрополита Андрея Шептицького, залишив нам — нащадкам багатющу спадщину, зокрема у пастирських посланнях до духовенства і вірних Української Греко-Католицької Церкви.

На сьогодні видано чотири томи Пастирських послань Митрополита Андрея, які містять понад двісті праць і в сукупності нараховують близько чотирьох тисяч сторінок.
Зрозуміло, що далеко не кожен має час та можливість простудіювати усі ці праці, та нещодавно у видавництві «Місіонер» світ побачила книга «365 днів з Великим Митрополитом. Роздуми на щодень», яка містить витяги з праць, приурочені до окремих днів календаря.

У вступному слові до видання Блаженніший Любомир Гузар написав:

«Твори Слуги Божого Митрополита Андрея — це великий скарб християнської мудрости, який кожний вірний нашої Церкви повинен пізнати. Тим більше, що останніми роками писання Митрополита стали доступними для широкого загалу. Щиро надіємося, що вірні нашої Церкви, і не тільки вони, потрудяться розкрити для себе ту скарбницю мудрости. Проте наше людське життя не завжди дозволяє нам розкривати скарби великими брилами. Воно розвивається невеликими крочками, день за днем. Тому народилась ініціятива подати завжди актуальні думки Митрополита Андрея у формі своєрідного календаря, пристосованого до церковних і до державних свят, а загалом — до всіх, святочних і несвяточних — днів, у яких відбувається наше життя».

Гостем нашої студії є працівник історичного архіву у Львові, упорядник книжки «365 днів з Великим Митрополитом» Оксана Гайова

Опубліковано у Books and Periodicals | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.