Новий навчальний рік у Школі біоетики в Українському Католицькому Університеті

( розмір 4.41 MB )

Кор. У школі біоетики Українського католицького університету розпочався новий навчальний рік. Тут викладають провідні фахівці з України, Італії,  Канади, Німеччини, Бельгії та Австрії. Школа біоетики без перебільшення займає унікальне становище на академічному ландшафті УКУ зазначив проректор Українського католицького університету, доктор філософії Тарас Добко на інавгурації програми у Львові.

Тарас Добко (звук)

Кор. Програма з біоетики пропонує не лише інтелектуальний вишкіл, але й духовне зростання. Біоетика не може бути сухою схоластикою, хоч і є небезпека потрапити у пастку моралізаторства, наголошує Тарас Добко.

Тарас Добко (звук)

Кор. Сертифікатну програму з біоетики «На службі охорони життя» о. Ігор Бойко, керівник школи біоетики УКУ нещодавно представляв у Загребі, в Хорватії. У цій зустрічі біоетиків Східної і Центральної Європи взяло участь близько 50 осіб. У планах школи біоетики уможливити навчання також і для зацікавлених лікарів, медичних сестер, працівників паліативних відділень, юристів, душпастирів з цілої України.

о. Ігор Бойко (звук)

Кор. Професор хірургії Львівського національного медичного університету Ігор Герич на програмі читає лекції з лікарської етики. На його думку, саме випускники Школи біоетики УКУ на багато років випереджують систему.

Ігор Герич (звук)

Кор. Серед викладачів школи біоетики Українського католицького університету і Радмила Гревцова, директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України.

Радмила Гревцова (звук)

Кор. Своїми думками про школу біоетики ділиться випускник, староста минулорічного курсу Любомир Коцький.

Любомир Коцький (звук)

Кор. Цьогоріч Школа біоетики УКУ спільно з Комісією у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ започаткувала сертифікатну програму з біоетики «На службі охорони життя» і у Тернополі на базі державного медичного університету ім. І. Горбачевського. Тут навчається 25 осіб, серед яких лікарі, медичні сестри, капелани.

Програму Радіо “Воскресіння” підготували звукооператор Віталій Бохонко та редактор Любомира Бурка

Опубліковано у З місця події | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.