Милосердя серед нас.

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 3
Loading...

Милосердя проявляється у безлічі форм і ситуацій, і хоча часто ми його не помічаємо, воно завжди є біля нас, довкола нас і серед нас. Милосердя вимагає самопожертви, яку ми часто не наважуємося чинити. Тому воно є подвигом. Він полягає в постійній праці над собою, в основі якої є очищення серця від гріха.

Любов довготерпелива

Любов довготерпелива

( розмір 6.11 MB )

Кожна людина рано чи пізно постає перед вибором – робити добро чи не робити, бути милосердним чи ні. Милосердя – це одна з основних християнських чеснот, яка є проявом любові до ближнього. Воно є наслідуванням Христа, який прийшов не для того, щоб йому служили. Милосердна людина допомагає усім, незважаючи на те, ким є потребуючий. Вона не ділить людей на тих, хто гідний допомоги, а хто ні. Воно проявляється у багатьох ситуаціях нашого з вами життя, проте дуже часто чиєсь милосердя для нас залишається непоміченим, навіть якщо воно чиниться щодня. Саме тому про християнське милосердя пропонуємо розповідь на прикладі діяльності благодійної організації Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ яка за останні роки зуміла досягти чимало особливо завдяки людям які у ній працюють і які глибоко перейняті ідеєю християнського милосердя. Знайомлячись із людьми, які проходять курс реабілітації для узалежнених від наркотиків та алкоголю переконуємося, що немає безвихідних ситуацій і люди, які, на перший погляд, для суспільства є втраченими, отримують знання, допомогу і другий шанс в житті стати повноцінними членами соціуму. З тим що не під силу одній людині, допомагають справитись християнська спільнота і молитва.
Загалом дрогобицький Карітас складають чимало структур та напрямків діяльності, зокрема, це допомога мігрантам та їх дітям, консультації та інформаційна підтримка потерпілих від торгівлі людьми, праця з неповносправними діти, реабілітація узалежнених від наркотиків та алкоголю, допомога безпритульним, потерпілим від насильства в сім’ї та багато інших.

У передачі беруть участь: отець Ігор Козанкевич, керівник Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, відповідальна за допомогу потерпілим від торгівлі людьми Наталя Голинська, учасник реабілітаційної програми центру «Назарет» Сергій.

Опубліковано у Суспільне служіння | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.