Молодіжний радіожурнал «Галузка добра». Випуск № 5

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 1
Loading...

Програма Радіо “Воскресіння” молодіжний радіожурнал «Галузка добра» за участю студентів Львівської духовної семінарії Святого Духа. Випуск № 5

Шановні слухачі, до вашої уваги черговий випуск молодіжного радіожурналу «Галузка добра», за участю студентів Львівської Духовної семінарії Святого Духа. У ньому звучатиме інтерв’ю із священиком, що служив у зоні АТО, думки посла Канади, уповноваженого у справах релігійної свободи, а також фрагменти зустрічі з командиром окремої механізованої бригади імені Данила Галицького. Цей випуск підготували семінаристи Богдан Романов, Юрій Пітила та Геннадій Аронович.

Олександр Павлюк

Олександр Павлюк

( 4.20 MB ) Радіожурнал Галузка добра. Випуск 5

До ефіру програму підготували звукооператор Віталій Бохонко та редактор Любомира  Бурка

Радіожурнал «ГАЛУЗКА ДОБРА»
Тема: «На війні тобі потрібен лише Бог!»

Геннадій Аронович:
Слава Ісусу Христу!
Під час подій на Євромайдані, українська церква виявила активну громадянську позицію, та пліч-о-пліч з мітингувальниками пройшла крізь холод, вогонь, небезпеку і переслідування. Нажаль події Революції Гідності, перейшли з Київського Майдану на Крим, та східні терени України.

У попередніх випусках нашого радіожурналу, ми висвітлювали позитивні та радісні події, у яких брали участь студенти нашої семінарії. Однак цей випуск ми вирішили присвяти справжнім героям та патріотам, які захищають нашу Батьківщину на тернах Східної України у зоні проведення АТО.

Богдан Романов:
Особливо цінними  є свідчення священика-очевидця, що на собі відчув весь жах війни. о. Григорій Швед перебуваючи на передовій, як ніхто інший може розповісти про труднощі та небезпеки, які підстерігають солдат на війні, у зоні АТО.

Інтерв’ю з отцем Григорієм Шведом

Юрій Пітила:
Війна на Сході України, зачепила наших громадян не лише на політичному чи мовному фоні, але як не прикро також за релігійною і етнічною приналежністю. Представникам українських церков та релігійних громад під загрозою смерті доводиться покидати території окуповані терористами, а в анексованому Криму активно переслідують кримських татар. Прокоментувати цю ситуацію у баченні міжнародної спільноти ми попросили посла Канади, уповноваженого у справах релігійної свободи, пана Ендрю Беннета

Коментар Ендрю Беннета

Геннадій Аронович:
У стінах Львівської Духовної Семінарії відбулась унікальна зустріч із полковником Павлюком Олександром Олексійовичем, командиром 24-ї окремої механізованої бригади імені Данила Галицького. В рамках цієї зустрічі полковник розповів, якою є війна на Сході України зсередини, та дав відповідь на багато складних запитань. Пропонуємо до Вашої уваги фрагмент ексклюзивного запису цієї конференції.

Фрагменти конференції з полковником Олександром Павлюком

Богдан Романов:

Захищати свою Батьківщину, це обов’язок кожного християнина та свідомого громадянина. Підтримати українську армію, можна не лише зі зброєю в руках.

Геннадій Аронович:
Ще однією зброєю християн, потужнішою за «Гради» та гаубиці і ефективнішою за броню, є щира молитва за військових. Заохочуємо Вас, шановні радіослухачі, приєднуватися до ревного моління за мир у нашій Батьківщині!
Дорогі військові, повертайтеся живими та неушкодженими, нехай Господь береже Вас!
Слава Ісусу Христу!

Опубліковано у Галузка добра | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.