Міжнародний рух допомоги узалежненим «Фазенда Надії»

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 1
Loading...

Діяльність міжнародного руху «Фазенда Надії» спрямована на лікування та реабілітацію людей, узалежнених від алкоголю та наркотиків. Спільнота була заснована понад 20 років тому отцем Хансом Стапелем та Нельсоном Джованеллі. Основою цього руху є любов до ближнього. Узалежнені, об’єднуючись у спільноту під духовним проводом за взаємної підтримки долають свою недугю та відкривають перспективу надії і нового майбутнього, ґрунтованого на житті людини за Божими заповідями.

Отець Олег Лука, директор Радіо «Воскресіння» Мирослав Павлюк; Марк Мюллер і Фолькар Дорнхайм  – представники міжнародного руху «Фазенда Надії» у Німеччині; перекладач Євген Ланюк  та  журналіст Лідія Пуга (зліва направо)

Отець Олег Лука, директор Радіо «Воскресіння» Мирослав Павлюк; Марк Мюллер і Фолькар Дорнхайм – представники міжнародного руху «Фазенда Надії» у Німеччині; перекладач Євген Ланюк та журналіст Лідія Пуга (зліва направо)

( розмір 11.37 MB )

В основі діяльності «Фазенди Надії» є праця над відновленням узалежненими зруйнованої системи цінностей. Без цього одужання Неможливе. А для її відновлення слід звернутися до Бога. Прикметно, що рух «Фазенда Надії» офіційно визнаний Святим Престолом.
Сьогодні «Фазенда Надії» нараховує 90 центрів реабілітації у Бразилії, Парагваї, Аргентині, Мексиці, Уругваї, Філіппінах, Мозамбіку, Німеччині, Швейцарії та Італії.
Гості студії Радіо «Воскресіння» — волонтер та відповідальна особа за одну із фазенд у Німеччині Фолькар Дорнхайм та колишній узалежнений від наркоманії Марк Мюллер розповіли про те, як розпізнати узалежнення, принципи життя у «Фазенді Надії», про життя «після фазенди», про обмін досвідом з з українськими центрами реабілітації узалежнених та багато іншого.

Заступник голови комісії «Справедливість і мир» отець Олег Лука розповів про співпрацю комісії з рухом та про те, як можна вилікувати та реабілітувати українського узалежненого на одній з закордонних «Фазенд».

Програма створена за сприяння комісії Української Греко-Католицької Церкви «Справедливість і мир».

Опубліковано у Інтерв’ю Коментарі | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.