Львівський Ставропігіон: національно-духовна традиція, сучасність і перспективи. Інтерв’ю з ректором Ярославом Кмітом

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 2
Loading...

Нещодавно студію Радіо «Воскресіння» відвідав ректор університету “Львівський Ставропігіон”, доктор філософії, професор Ярослав Кміт. Він детальніше ознайомився з історією та діяльністю радіо «Воскресіння», а також розповів про здобутки, наукові та освітні проекти університету “Львівський Ставропігіон”. Цей університет є наймолодшим серед таких відроджених вищих навчальних закладів як Києво-Могилянська і Острозька академії. Він розпочав свою діяльність у 2001 році, маючи на меті відроджувати понад 500-літню національну традицію Львівської Ставропігії.

“Один із смислів, прихованих у терміні Ставропігія – відновлення духовної вертикалі, наслідком чого є здатність природної структуризації соціуму та навколишнього середовища”

В інтерв’ю з ректором Ярославом Кмітом слухайте також про те, яке місце займає духовний чинник в діяльності університету, про благословення Папи Івана Павла II, про співпрацю з Церквами і Константинопольським патріархом, про новий проект закону про освіту, про мрії, що збуваються, про потребу в наукових дослідженнях великих архівів Львівського Ставропігіону, про відродження музею та інше.

Ректор університету Львівський Ставропігіон Ярослав Кміт у студії Радіо «Воскресіння»

Ректор університету Львівський Ставропігіон Ярослав Кміт у студії Радіо «Воскресіння»

( 12.03 MB ) Інтерв’ю з ректором університету Львівський Ставропігіон професором Ярославом Кмітом

Інтерв’ю провела редактор Любомира Бурка

Опубліковано у Інтерв’ю Коментарі | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.