“Домашнє насильство? Перший раз про таке чую!”

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 2
Loading...

А як реагуєте Ви, коли чуєте в себе за стіною крики жінки, плач дитини, биття посуди? Насильство має певні властивості, які б мали його знищити: воно завжди на зовні, його не можливо сховати, його всі чують і бачать, і всі розуміють, що насильство – це зло. Чому ж тоді воно ще й досі існує в наших сім’ях? Можливо тому, що ми навчилися вдавати з себе глухонімих ?
Ці та багато інших питань обговорюються на прес-конференції «Домашнє насильство? Перший раз про таке чую!» організованої Благодійним Фондом «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ» за участю психолога Олександри Козанкевич, отця Ігоря Козанкевича, представників міліції та громадськості Дрогобиччини. Повний запис прес-конференції пропонуємо до вашої уваги.
З грудня 2012 року «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ» розпочав роботу з жінками, які стають жертвами домашнього насильства. За два роки роботи до «Карітасу» звернулися майже сотня жінок, які потерпають від домашнього насильства.
Домашньому насильству не місце в наших сім’ях, в наших родинах та в нашій країні. В час таких великих перемін в державі, ми маємо боротися з усіма проявами насильства, починаючи з насильства в сім’ї.
Дана діяльність здійснюється в рамках проекту «Протидія домашньому насильству у віддалених районах Львівської області» за фінансової підтримки Міжнародної благодійної організації «Український жіночий фонд».

Домашнє насильство

Домашнє насильство

( розмір 42.21 MB )

Опубліковано у З місця події. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.