Блаженніший Любомир – 80-ліття. Радіо “Воскресіння” вітає Блаженнішого Любомира з ювілеєм!

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 4
Loading...

Блаженніший Любомир Кардинал Гузар святкує 80-й ювілей 26 лютого 2013 року.  Редакція радіо Воскресіння приєднується до всіх вітань і бажає владиці многих і благих літ!

Блаженніший Любомир

Блаженніший Любомир

( 3.76 MB ) Блаженніший Любомир  80-ліття. Радіо Воскресіння вітає Блаженнішого Любомира з ювілеєм!

Десять літ Владика очолював Українську Греко-Католицьку Церкву (з 2001 по 2011 рр.). Нагороджений орденами Ярослава Мудрого, також орденом «За заслуги». Два роки тому Папа Венедикт XVI прийняв відставку Блаженнішого Любомира з поста Глави УГКЦ. Проте і надалі Блаженніший активно ангажується у суспільне і церковне життя: зустрічається з молоддю, професійними групами, бере у часть у конференціях. Він один  із учасників ініціативної групи 1-го грудня.

Блаженніший Любомир народився 1933 року у Львові. Тут навчався у народній школі, закінчив перший клас гімназії. Богословську освіту здобув у Католицькому університеті Америки, а також навчався у Великій духовній семінарії святого Йосафата. Священичу діяльність розпочинає у 1958 році . Докторат з богослов’я на тему «Митрополит Андрей Шептицький – провісник екуменізму» захистив у Римі.  У 1972 році вступає в монастир св. Теодора Студита. Викладав у Папському університету Урбаніана в Римі. У 1977 році Патріарх Йосиф Сліпий висвятив тодішнього о. Любомира на єпископа.

У програмі радіо “Воскресіння”  Блаженніший Любомир згадує своє дитинство, юність,  таємне єпископське свячення, а також про перебування на чолі уряду  Української Греко-Католицької Церкви.

Програму Радіо «Воскресіння»  підготували журналісти Володимир Качур, Любомира Бурка, звукооператор Віталій Бохонко. Керівник проекту – Мирослав Павлюк.

Опубліковано у Інтерв’ю Коментарі | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.