Блаженна Мати Тереза з Калькутти. Життя, сповнене любові.

1 зірочка2 зірочки3 зірочки4 зірочки5 зірочок Голосів: 8
Loading...

Серія програм Лідії Ковальської за участю редактора Лідії Пуги під назвою «Життя, сповнене любові» присвячена одній із найвідоміших жінок світу — Блаженній Матері Терезі з Калькутти.

Блаженна Мати Тереза з Калькутти відомою стала не завдяки багатству чи королівській крові, не завдяки зв’язкам чи славі, поширеній мас-медіа. Вона відома у цілому світі лише через свою любов до ближніх і жертовну працю заради них. Ця тендітна черниця маленького зросту з посмішкою на вустах несла людям допомогу та співчуття, усім своїм життям свідчила Христа, вірила в Ісуса і довіряла Йому до останньої хвилини. Як вірна слугиня Господа, вона зуміла зробити Євангеліє своїм життям, вбачаючи у кожному — найбіднішому, хворому, голодному, упослідженому — Христа, сіяла зерна любові та милосердя і плекала цю ниву упродовж усього земного шляху!

Блаженна Мати Тереза з Калькутти

Блаженна Мати Тереза з Калькутти

( розмір 6.22 MB )
( розмір 6.11 MB )
( розмір 5.73 MB )
( розмір 5.70 MB )
( розмір 3.15 MB )
( розмір 6.02 MB )
( розмір 3.24 MB )
( розмір 5.54 MB )
( розмір 6.12 MB )
( розмір 6.08 MB )
( розмір 6.18 MB )
( розмір 5.97 MB )

Автор циклу Лідія Ковальська розповідає про родину про родину Агнес Гандж Бояджу — майбутньої матері Терези, про те, як ще дитиною вона відчула покликання до чернечого життя, згодом стала новичкою в чині сестер-лоретанок та поїхала до Дарджилінгу в Індії.

Вона працює там, куди її направляють настоятелі згромадження. Проте молоду черницю не полишає сумнів, чи достатньо вона робить для знедоленого народу Індії. Почувши її молитви, Господь дає їй покликання в покликанні — він велить Сестрі Терезі покинути згромадження сестер-лоретанок, піти поміж убогих і нужденних і служити їм. У білому сарі, які тоді носили найбідніші, озброєна вірою в Бога і любов’ю до ближніх, Мати Тереза вирушає на вулицю, щоб там служити Ісусові, втіленому у недужих та вмираючих. Черниця засновує нове згромадження — «Місіонери любові».

Надихаючи всіх своїм ентузіазмом Мати Тереза постійно знаходила нові й нові способи допомогти страждаючим. Стараннями згромадження «Місіонери любові» та Матері Терези особисто створено притулки для покинутих дітей, будинки для помираючих, побудоване ціле містечко, у якому мали змогу гідно жити прокажені. Місіонерки любові на чолі з матір’ю Терезою не зупиняються на зробленому — вони й далі знаходять тих, кому потрібна їхня любов і допомога — а це самотні матері, узалежнені від алкоголю та наркотиків, віл-інфіковані та хворі на СНІД…

 

Опубліковано у Авторські програми | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.