Звіщати Євангеліє мовою, зрозумілою сучасній людині. Папа Франциск до учасників Конгресу SIGNIS

Від 25 лютого до 1 березня 2014 р. у Римі відбувається Всесвітній Конгрес SIGNIS (Міжнародної організації католицьких засобів інформації), тема якого «Медіа на служінні культурі миру: створювати зображення разом з новими поколіннями». У ньому беруть учать 300 учасників з 80-ти країн. Як пояснюють організатори, обрана тема має на меті підкреслити заанґажування асоціації у працю з молоддю, заохочуючи їх висловлювати свої сподівання на глобальну культуру миру.

Через послання, надіслане Державним Секретарем Апостольської Столиці кардиналом П’єтро Пароліном, своє благословення учасникам зустрічі переказав Папа Франциск. Святіший Отець висловив задоволення з приводу того, що темою конгресу обрано «призадуму над комунікаційним впливом зображень, які через засоби масової інформації виражають та формують досвід, сподівання та сумніви нових поколінь».

У посланні читаємо, що у глобалізованому світі, в якому безперервно народжуються нові культури, з власними мовами та символами, коли з’являється нова загальна уява, «перед католицькими засобами комунікації стоїть дедалі більший виклик представляти досвід, істину та красу Євангелія такою мовою, яка би була здатною заторкнути уми й серця безмежної кількості людей, які шукають сенсу та спрямування для свого життя, як індивідів, так і як членів суспільства». Папа висловлює свою впевненість у тому, що ці дні дебатів дадуть учасникам Конгресу «натхнення, заохочення та оновлений сенс їхніх зусиль» для того, щоб здійснити це зобов’язуюче та захоплююче завдання.

Текст із сайту Радіо Ватикану

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.