Звернути увагу на «світ молоді» – закликав католицьких журналістів Президент Папської ради у справах соціальних комунікації

22 травня 2012 року Архиєпископ Клаудіо Марію Челлі, президент Папської ради у справах соціальної комунікації, прибув до Львова. В рамках свого візиту Архиєпископ Челлі відвідав головний корпус, колегіум та приміщення філософсько-богословського факультету Українського католицького університету.

Крім того, Архиєпископ Клаудіо, освятивши нове приміщення медіа-центру у Львівській духовній семінарії Святого Духа, провів лекцію на тему «Нові медіа та християнська ідентичність». «Основою комунікації в Церкві є Євангелізація. Важливо зрозуміти, як проповідувати Євангеліє сьогодні. Папа Римський Павло VI говорив, що «для Церкви важливо створювати способи ефективні для комунікації і для людей нашого часу». За його словами, сучасна людина прислухається охоче до свідків, аніж до вчителів. «Я не мушу бути людиною екстраординарного інтелекту, а мушу бути свідком. Папа Павло VI, каже, що свідчення є головним інструментом євангелізації, тобто мій спосіб спілкування має бути прикладом мого життя», – додав він. Згадуючи слова Папи Римського Івана Павло ІІ, він наголосив на тому, що «Церква покликана використовувати медіа, щоб захистити Євангеліє, але для того, щоб поширювати цей меседж Божого Слова ми мусимо інтегрувати це послання у нову суспільну культуру». На закінчення він побажав семінаристам те, щоб кожен з них «у житті міг спілкуватися один з одним у пошані». «Ми мусимо голосити Ісуса Христа і допомагати людині мріяти і надіятися»,- завершив він.

На зустрічі із представниками католицьких ЗМІ, що відбулася в приміщенні філософсько-богословського факультету УКУ, Архиєпископ Клаудіо Марія Челлі ознайомився із станом католицьких мас-медіа в Україні. Він закликав усіх подумати про «світ молоді», яка чисельно присутня в інтернеті, та на необхідності визначення стратегії комунікації.

На завершення такого насиченого дня Високопреосвященний Владика Клаудіо Челлі відвідав Митрополичий Собор Святого Юрія, де разом з Владикою Венедиктом (Алексічуком), Єпископом-помічником Львівським, взяв участь у Вечірній з нагоди празника Вознесіння Господнього і побував у крипті собору, де поховані Предстоятелі УГКЦ минулого століття.

Нагадаємо, що візит президента Папської ради соціальної комунікації триватиме в Україні з 20 до 24 травня. Його Високопреосвященство Клавдіо Марія Челлі прибув на запрошення Блаженнішого Святослава.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.