Зустріч між молоддю та похилими віком є запорукою поступу народу. Відеозвернення Папи Франциска до корейців

«Дорогі брати й сестри, з Божою допомогою, через кілька днів я буду серед вас у Кореї. Вже тепер дякую вам за гостинність та заохочую молитися разом зі мною за те, щоб ця Апостольська подорож принесла добрі плоди для корейської Церкви та суспільства», – цими словами Папа Франциск звернувся до корейців за допомогою відеозвернення, яке транслювало місцеве католицьке телебачення кілька днів перед початком його подорожі.

«Устань, засяй!», – ці слова зі старозавітної Книги Ісаї, якими пророк звертається до Єрусалиму, Святіший Отець скеровує до корейців, зазначаючи, що «це Господь закликає вас прийняти Його світло, прийняти до свого серця, щоб воно засяяло через життя, сповнене вірою, надією і любов’ю, сповнене євангельською радістю».

«Як знаєте, – зазначив Наступник святого Петра, – я прибуваю з нагоди Шостого Дня Азійської Молоді. Юнакам і дівчатам я, зокрема, принесу Господній заклик: Молоде Азії, підведись! Слава мучеників сяє на тобі. Христове світло відображається, немов у дзеркалі, у свідченні Поля Юн Джі-чунґа та 123 співтоваришів, яких я проголошу блаженними 16 серпня у Сеулі».

За словами Глави Католицької Церкви, молодь є «носієм надії та енергії для майбутнього», але також – жертвою «моральної та духовної кризи» наших днів. З цього випливає намір Папи звіщати всім, що «єдиним іменем, яким можемо спастися, є Господь Ісус».

«Дорогі корейські брати й сестри, віра в Христа пустила глибоке коріння на вашій землі та принесла рясні плоди, – підсумував Папа. – Похилі віком є сторожами цієї спадщини, без них молодь залишатиметься позбавленою пам’яті. Зустріч між молоддю та похилими віком є запорукою поступу народу. А Церква є великою сім’єю, в якій всі ми є братами й сестрами у Христі. В Його ім’я приходжу до вас, в радості розділити з вами Євангеліє любові та надії. Нехай Господь вас благословить, а Пречиста Мати вас обороняє».

Текст із сайту Радіо Ватикану
Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.