Зустріч єпископів Східних Католицьких Церков Європи у Загребі

25 листопада у Загребі (Хорватія) завершилась щорічна Зустріч єпископів Східних Католицьких Церков Європи. Ієрархи 14 Східних Католицьких Церков Європи зібралися у столиці Хорватії, щоб зокрема обговорити такі теми: «Другий Ватиканський Собор і Східні Католицькі Церкви», «Катехизм УГКЦ», «Кодекс канонів Східних Церков» і «Програма святкувань Року віри у Східних Католицьких Церквах».

23 листопада, після пленарного засідання, відбулася Архиєрейська Божественна Літургія в соборі Святих Кирила і Методія, який розташований біля Трьохсвятительської греко-католицької семінарії. Богослужіння очолив Блаженніший Святослав. З ним співслужили: Владика Микола (Кєкіч), Правлячий єпископ Крижевецької єпархії, Архиєпископ Циріл (Василь), Секретар Конгрегації для Східних Церков, та архиєпископи і єпископи Східних Католицьких Церков Європи.

У проповіді  Глава УГКЦ привітав усіх присутніх і наголосив на важливості зустрічі всіх єпископів у стольному місті Хорватської республіки, що є видимим знаком єдності. Ця єдність є важливим елементом у намаганні опрацювати спільну стратегію дій Церкви у ділянці нової євангелізації.

24 листопада відбулася зустріч єпископів з президентом Хорватії Іво Йосиповичем. А після чергового пленарного засідання відбулася спільна Божественна Літургія у Марійському відпустовому місці в м. Бистриця. Після Богослужіння Блаженніший Святослав відслужив Панахиду за жертвами Голодомору в Україні. У спільній молитві взяв участь Надзвичайний посол України в Хорватії Олександр Левченко.

 

Департамент інформації УГКЦ

 

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.