Завершився Перший Всеукраїнський Євхаристійний Конгрес Римо-Католицької Церкви в Україні

3 червня 2012 р., у Львові завершився Перший Всеукраїнський Євхаристійний Конгрес Римо-Католицької Церкви в Україні. Урочистості очолював папський легат кардинал Анджело Комастрі, Генеральний Вікарій Святішого Отця Венедикта XVI для Держави-Міста Ватикану.

Конгрес розпочався 26 травня у Києві й проходив у всіх дієцезіях Римо-Католицької Церкви в Україні.

На завершення Всеукраїнського Євхаристійного Конгресу Римо-Католицької Церкви в Україні кардинал Анджело Комастрі очолив урочисту Службу Божу на майдані біля Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Ґжицького. Як повідомив для Радіо Ватикану Костянтин Чавага, разом із папським легатом співслужили Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Томас Едвард Ґалліксон, Голова Конференції Римо-Католицьких Єпископів України Архиєпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький, римо-католицькі єпископи з України, Польщі, Молдови, Румунії та Білорусі. Главу УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука представляв Владика Йосиф Мілян, СУ, Єпископ-помічник Київської архиєпархії, а від імені Архиєпископа-митрополита Львівського Ігоря Возьняка був владика Гліб Лончина, СУ, Екзарх для українців візантійського обряду у Великобританії.

На початку проповіді кардинал Комастрі від імені Святішого Отця Венедикта XVI привітав присутніх українською мовою . У дар Римо-Католицький Церкві в Україні кардинал Комастрі передав чашу.

Після завершення Святої Літургії папський легат очолив Євхаристійну процесію, яка урочисто пройшла вулицями міста Львова до латинської митрополичої базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії. У молитовному поході взяли також участь єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ владика Венедикт Алексійчук, СУ, і ректор Українського Католицького Університету у Львові о. Борис Ґудзяк.

На урочистому завершенні Першого Всеукраїнського Євхаристійного Конгресу Римо-Католицької Церкви в Україні були присутні представники влади та члени дипломатичного корпусу у Львові.

Для Радіо Ватикану, Костянтин Чавага

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі закриті.