Закордонні експерти розповідатимуть у вишах України про етику і економіку

Комісія «Справедливість і мир» проведе цикл семінарів на тему «Етика і економіка»

З 21 по 25 травня 2013 року в Україні перебуватимуть європейські фахівці в галузі соціальної відповідальності підприємства та етичного виміру економічної діяльності. Вони проведуть цикл семінарів на тему «Етика і економіка» в рамках проекту Комісії «Справедливість і мир» «Демократичні цінності студентської молоді». Серед гостей будуть: Альберто Феруччі, член Міжнародної комісії з економіки спільності, президент корпорації «Prometheus Srl» (Італія), та Марта Панчева, доктор економіки та менеджменту (Болгарія), – повідомили у секретаріаті Комісії УГКЦ «Справедливість і мир».

Зустрічі проходитимуть у вищих навчальних закладах України, серед яких Тернопільський національний технічний університет, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника в Івано-Франківську та Український католицький університет у Львові.

Під час зустрічей мова йтиме про соціальне підприємництво, зайнятість, розвиток, бідність, безкорисливість, взаємність, щастя у світлі нової парадигми, яка випливає з ідей економіки спільності.

«Демократичні цінності студентської молоді» проходять другий рік поспіль у різних містах України. Уже було проведено низку зустрічей у різних навчальних закладах Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Луцька та Перемишлян.

Департамент інформації УГКЦ

Опубліковано у Без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.