Вийшло нове українське видання з промовами і зверненнями Папи Бенедикта XVI

«Місце Бога у світі. Влада, політика, право» – така назва нового українського видання, яке пропонується увазі українському читачеві, здійснене за ініціативою Комісії УГКЦ Справедливість і Мир.

В основу книги увійшли різноманітні промови, звернення, слова Папи емерита Бенедикта XVI у часі його понтифікату.

Дане видання пропонує багато цікавих та важливих принципів суспільно-політичної діяльності у світлі християнського суспільного вчення. Серед них, зокрема, йде мова про прагнення спільного блага в дусі служіння, розвиток справедливості й особлива увага до бідних та стражденних, принцип субсидіарності, сприяння діалогу й утвердження миру в контексті солідарності.

Головні розділи книги включають тематику сучасних викликів та можливостей у сфері політики, важливість соціальних принципів, фундаментальних етичних принципів для суспільно-політичної діяльності.

Книга стала одним із наслідків праці річного всеукраїнського проекту Комісії УГКЦ Справедливість і Мир під назвою Суспільні Дні УГКЦ: «Громадянська відповідальність як суспільна чеснота». Заплановані також подальші презентації даної книги у різних регіонах України в рамках заходів Комісії УГКЦ Справедливість і Мир.

Інформаційна служба Комісії УГКЦ Справедливість і Мир

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.