Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає сепаратистів скласти зброю і звільнити заручників

У Києві на засіданні 9 липня 2014 року Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій прийняла Звернення щодо ситуації на Сході України. Від імені ВРЦіРО звернення підписав Митрополит Чернівецький і Буковинський УПЦ, Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри Онуфрій.

Члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій звертаються “до всіх, хто незаконно тримає в руках зброю, скласти її та припинити кровопролиття”.

У Зверненні підкреслюється засвідчена раніше позиція, що територіальна цілісність України, незалежність якої дарована Богом, є “цінністю для нашого народу, а тому допустити її розділення ми не маємо права, бо це гріх перед Богом та майбутніми поколіннями нашого народу”.

“Ми звертаємось до всіх людей доброї волі про всебічне сприяння якнайшвидшому звільненню всіх заручників, в тому числі й священнослужителів, та ще раз закликаємо усіх відмовитись від такого роду способів боротьби, а мирними шляхами врегулювати цей збройний конфлікт.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій засуджує будь-які релігійні переслідування та дискримінацію віруючих Донецької та Луганської областей, а також захоплення церковних споруд і інших релігійних приміщень та використання їх у збройному конфлікті, якими б мотивами це не виправдовувалося.

Ми засвідчуємо нашу солідарність з людьми, які постраждали від збройного конфлікту, та закликаємо наших вірних до діяльної допомоги та справ милосердя нашим братам і сестрам зі Сходу України.

Ще раз закликаємо всіх наших вірних до посилених молитов за мир і злагоду в цей складний для нашої Батьківщини час”.

http://vrciro.org.ua/

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.