Вони шукали кращого життя. Молитва Папи за жертви ще однієї трагедії в Середземному морі

Вони шукали кращого життя. Молитва Папи за жертви ще однієї трагедії в Середземному морі

Після молитви «Царице неба» з вірними, зібраними на площі святого Петра 29 квітня 2015., Папа Франциск молився за жертви ще однієї трагедії в Середземному морі.

Після молитви «Царице неба» з вірними, зібраними на площі святого Петра 29 квітня 2015., Папа Франциск висловив співчуття та молитовну близькість з приводу ще однієї трагедії, яка сталась у Середземному морі, підкреслюючи необхідність рішучого втручання міжнародної спільноти.

Згадуючи нову трагедію в Середземному морі, де перекинулось судно із сотнями мігрантів та існують побоювання, що будуть сотні людських жертв, Папа Франциск висловив глибокий жаль та запевнив у молитовній згадці за загиблих та їхні родини. Він звернувся з настійливим закликом до міжнародного співтовариства, щоб діяти рішуче й швидко, аби такі трагедії не повторились. «Це чоловіки й жінки, такі, як і ми, наші брати, що шукають кращого життя, голодні, переслідувані, поранені, експлуатовані, жертви воєн. Шукають кращого життя… Вони шукали щастя».  Святіший Отець закликав присутніх на площі святого Петра у Ватикані, а їх були десятки тисяч, помолитись спочатку в тиші, а потім спільно за цих братів і сестер, та провів молитву «Богородице Діво».

У ніч з суботи на неділю в 200 кілометрах на південь від італійського острова Лампедуза перекинулась двадцятиметрова баржа, переповнена мігрантами. За приблизними даними на борту перебувало понад 950 осіб, серед яких 200 жінок та 50 дітей. Чимало з них були були зачинені у трюмах.  Живими з води вдалось врятувати тільки 28 людей. Далі триває масштабна пошуково-рятувальна операція.

Останніми тижнями посилився потік біженців-нелегалів з Північної Африки до Італії, зокрема, на острів Лампедуза, значна кількість яких втікає задля воєн та збройних конфліктів. Тільки за останній тиждень у Сицилійській протоці було врятовано понад 11 тисяч осіб, а від початку року в Середземному морі вже загинуло приблизно 1600 мігрантів.

Пан Ґі Мун, Генеральний Секретар ООН, зауважив, що для біженців та людей, які шукають притулку, Середземне море стало найбільш смертоносним маршрутом у світі і закликав до глобальної та колективної відповіді міжнародного співтовариства.

Радіо Ватикан

Опубліковано у Без категорії | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Коментарі закриті.